Ford’dan “Herşey dahil finans”

Ocak ayında Ford bayilerine gelenlere, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması şartıyla; “Ford Options” kullanacak müşterilere yüzde 4 Ford Options desteği veriliyor.

Ford Options paketinden yararlanmayan müşteriler içinse bazı binek modellerde yüzde 2 takas desteği teklif ediliyor. Türkiye ticari araç lideri Ford ayrıca ticari modellerinde 2018’de de “0 faiz” avantajı devam ediyor.

Ford kampanyasında aracın model yaşı, Ford Option kullanılıp kullanılmadığı kampanya koşullarını etkiliyor. Örneğin 2018 model Ford alacaklar, Ford Option kullanmazsa yüzde 2’lik destekten yararlanamıyor.

Ocak ayı boyunca binek modellerde 4 yıl veya 100.000 km garanti, tüm ticari modellerde ise 3 yıl sınırsız km garantisi Ford alacakları bekliyor.

Ayda 690 TL taksitle Fiesta

Ford Fiesta

Yeni Fiesta’ya Ford Options seçeneğiyle ayda 690 TL, Focus’a 825 TL taksitle sahip olma fırsatı da teklifler arasında yer alıyor.

Ayrıca, hem 2018 model yılı, hem de 2017 model yılı binek araçlarda tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında yüzde 4 Ford Options indirim avantajından yararlanılabiliyor.

Geleneksel ödeme paketlerinin avantajlarını bir araya getiren Ford Options, standart krediye göre daha düşük aylık taksitler ve vade seçeneğine bağlı olarak değişen son ödeme seçenekleri ile öneriliyor.

0 faizle Transit

Ford, ticari modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 30.000 TL, 15 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.