İşte son 3 ayın en çok satılan otomobili

Honda, Türkiye’de üretilen Civic modeli ile model bazlı satışlarda üst üste üçüncü ay liderliği bırakmadı. Ekim ayında 2 bin 47 adetlik satış rakamı ile otomobil satışlarında da marka birincisi olan Honda, Civic için özel kampanyasını Kasım ayında sürdürüyor.

Segmentinin en donanımlı modeli olarak öne çıkan Honda Civic’in Sedan ve Hatchback versiyonları Kasım ayı boyunca 50 bin TL’lik kredi kullanımlarında 12 aylık faizsiz kredi seçeneği ile satışa sunuluyor.

Honda Civic sedan aylık performans

Ocak     1.118
Şubat    1.462
Mart      2.637
Nisan     1.802
Mayıs     2.041
Haziran  2.002
Temmuz 1.972
Ağustos  1.550
Eylül       1.425
Ekim       1.647
Toplam    17.656

ODD verilerine göre Ekim ayında sektör birincisi olan Honda, testlerini ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirdiği Civic modeli ile liderliği bırakmadı. Standart versiyonlarından itibaren zengin donanım seçeneği sunan Honda Civic, Ağustos ve Eylül aylarından sonra Ekim ayında da en çok satılan model olarak liderliğini korudu. C segmentinde LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları ile bulunan Honda Civic, bu segmentte rekabetçi model olma özelliği taşıyor.

Sıfır faizli 50 bin TL kredi

Civic sahibi olmak isteyenler için özel kredi kampanyalarını Kasım ayında da sürdüren Honda, bu ay düzenlendiği kampanya kapsamında faizsiz kredi imkânı sunuyor. Honda Civic’in Sedan ya da Hatchback versiyonlarına sahip olmak isteyenler, kampanya kapsamında Kasım ayı boyunca 50 bin TL’lik kredi kullanımlarında 12 aylık faizsiz kredi kullanabilecekler.

Honda Civic’te benzinli, LPG’li, turbo ve dizel olmak üzere 4 farklı motor alternatifi bulunuyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.