Juke Rhythm tutuyor

Sınırlı sayıda üretilen Juke Rhythm modelini satışa sunan Japon otomobil devi Nissan, Qashqai, Juke ve Micra modellerinde de Temmuz ayına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

İstanbul Autoshow’da sergilenen Juke Rhythm Plus’ın kardeşi olan sınırlı sayıdaki Juke Rhythm modeli, Temmuz ayında da Nissan bayilerinde meraklılarını bekliyor.

360 Watt’lık güçlendirilmiş ses kalitesi ile müzikseverler için akustik anlamda yeniden tasarlanan Rhythm Plus, JBL markasının sinema, kayıt stüdyoları ve konser alanları için geliştirdiği ses sistemleri teknolojilerini bünyesinde bulunduruyor.

Segmentinin en uygun fiyatlı araçlarından biri olan küçük Micra, ay sonuna kadar 39.900 TL’den başlayan fiyatı ve sıfır faiz fırsatıyla 15 ay vadeli 15 bin TL kredi ile satın alınabilir.

Bu arada Nissan’ın diğer modelleri de kampanya kapsamında alım kolaylıkları içeriyor. Örneğin Qashqai yüzde 0,89 faizle 20 ay vadeli 40 bin TL, Juke ise yüzde 0,59 faizle 20 ay vadeli 20 bin TL kredi seçenekleriyle Nissan yetkili satıcılarda sahiplerini bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.