Yeni Downtown 350i’nin Türkiye fiyatı

Önümüdeki yıl itibariyle motosiklette Euro4 normlarının zorunlu hale gelmesi, şirketlerin ürünlerinde motor hacimlerinin yükselmesine neden oluyor. Yeni nesil maxi scooterları 300 cc’ye konumlandıran motosiklet şirketleri, yeni modellerini Türkiye pazarına ısındırmaya başladı.

Motobike İstanbul 2017 Fuarı’nda sergilenen yeniliklerden iri de Kymco’dan geldi. KYMCO yeni Downtown 350i ABS modeli için lansman fiyatını açıkladı.

Yamaha X-Max, Honda Forza, Suzuki Burgman gibi ağır abilerin hakimiyetindeki segmentte Kymco’nun yeni modeli Downtown 350i ABS, Türkiye’de 26.990 TL’lik lansman fiyatıyla yola çıkıyor.

Yeni Downtown 350i ABS, ister kısa mesafe ister uzun mesafe tüm yolculuklarınızda 321 cc’lik motor hacmine uygun güç vaat ediyor.

Yeni Downtown 350i ABS, 321 cc motor hacmi, sıvı soğutmalı 4 zamanlı motor yapısı ile maxi scooter segmentinde iddialı olmak istiyor.

Bütünleşik far tasarımıyla dikkat çeken yeni Downtown 350i ABS modeli yüksek aydınlatma kapasitesine sahip farları ile gece yolculuklarında önünüzü aydınlatırken, her koşulda farkedilmeyi de sağlıyor.

Yeni Downtown 350i “ABS” fren sistemi daha güvenli duruşlara hizmet ediyor.

İki tam kaskı taşıyabilecek kapasiteye sahip geniş sele-altı bagajı ve sol ön panelde cep telefonu şarj etmek için 12V çakmaklık çıkışı mevcut. Sağ ve sol ön panelde yolculuklarınızda küçük eşyalarınızı koymanız için kullanım alanları da bulunduruyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.