Lüks Insignia, masajlı-soğutmalı koltukla geldi, 232 bin TL’den satılacak

Opel, amiral gemisi Insignia modeline lüks paketli Exclusive donanım seviyesi ekledi. En üst donanım seviyesi olarak konumlanan Opel Insignia Exclusive ile modelin opsiyonel tüm donanımları tek pakette satın alınmış oluyor.

Insignia’nın bu donanım seviyesinde standart olarak sunulan konfor özellikleri arasında, masaj özellikli ve ısıtmalı-soğutmalı 8 yönlü ayarlanabilen sürücü koltuğu en dikkat çekeni. Ayrıca otomatik katlanır yan aynalar, Sunroof, 8″ Dokunmatik Renkli Ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve Bose Ses Sistemi de Opel Insignia Exclusive paketinde standart.

Güvenlik donanımlarında ise Head-up display, Otomatik (Adaptif) Hız Sabitleyici, Gelişmiş Park Pilotu, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Akan Trafik Uyarı Sistemi ve 360 derece kuş bakışı kamera sistemi de standart olarak sunuluyor.

Teknolojisi kadar görünümü de fark edilecek

Insignia, Exclusive donanım seviyesinde teknolojik özelliklerinin yanı sıra görüntüsüyle de fark yaratıyor. Bu donanım seviyesinde deri düz tabanlı direksiyon simidi, siyah iç tavan kaplaması, alaşımlı spor pedallar, direksiyon arkası vites değiştirme pedallarını içeren OPC Line iç ve dış tasarım paketiyle geliyor.

20 bin liraya özel renk tercihi

Avrupa genelinde bugüne kadar satılan 100 bin yeni Insignia’dan tamamen farklı görünmeyi arzu eden müşteriler de düşünülmüş. BU müşteriler kendilerine özel sadece Exclusive donanımla sunulan 15 özel renk seçeneğinden birini, opsiyonel olarak tercih edebilecek.

Tornado Mavisi, Karmen Kırmızı, Dinamik Turuncu gibi sıradışı renklere kişiselleştirme meraklıları 20 bin TL fark ile sahip olabilecekler.

Insignia’da, Exclusive donanım seviyesi 232 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.