Mercedes’ten iki yeni model

Mercedes-Benz Türk, 2014 satış hacmine büyük katkı sağlayacak yeni C-Serisi ve SUV segmentinin yeni üyesi olan yeni GLA’yı Türkiye pazarına sunuyor.

Yeni Mercedes C fiyati ozellikleriMercedes GLA Turkiye'de fiyati ozellikleri

Mercedes’in gözbebeği

Bir önceki versiyonu 2007 yılında piyasaya sürülen ve tüm dünyada bugüne kadar 2,4 milyon adedin üzerinde satarak Mercedes-Benz’in en yüksek satış hacmine ulaşan C-Serisi, en yüksek satış hacmine ulaşan model olması nedeni ile “Mercedes-Benz” için özel bir önem taşıyor.

Yandan bakıldığında uzun kaput, geriye alınmış yolcu kabini ve kısa konsollar C-Serisi’nin klasik ve dengeli Mercedes-Benz sedan yapısını tanımlıyor.

Avantgarde, Exclusive ve AMG tasarım konseptleri kullanıcılara araçlarını daha fazla kişiselleştirme imkanı sağlıyor. AVANTGARDE tasarım konsepti, aracın sportif sedan özelliğini ön plana çıkarırken, EXCLUSIVE tasarım konsepti incelikli tasarıma ve modern lükse vurgu yapıyor. C-Serisi’nin AMG tasarım konsepti ise araca tamamen sportif bir karakter kazandırıyor.

YEni Mercedes C Klasse 2014

Ailenin yeni üyesi

Ürün gamını genişleten Mercedes’in yeni SUV’u GLA sürücüsüne opsiyonel 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemi, sağlam gövde yapısı, kişiselleştirilebilen iç mekan konsepti ve yüksek manevra kabiliyeti sunuyor.

GLA’nın Urban ve AMG olmak üzere sunulan iki farklı tasarım konseptine ek olarak kişiselleştirme seçenekleri iç mekanda Exclusive Paketi, dış mekanda ise Gece Paketi ile devam ediyor.

Yeni Mercedes GLA 2014

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.