Nissan Türkiye düşük faizli kredi için Garanti BBVA ile anlaştı

Nissan Türkiye, Garanti BBVA iş ortaklığı ile finans sektörüne adım attı. Nissan’ın yeni değer merkezi “Nissan Financial Services”; otomobil finansman çözümleri içinde öne çıkmayı hedefliyor.

“Nissan Financial Services” 1 Nisan 2023 itibariyle hizmete başladı. Sistem kişilere özel ödeme planı; minimum formalite ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratmak istiyor.

Nissan Financial Services lansmanında konuşan Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem; “Bugün, sektörde hizmet veren rakiplere göre daha uygun ve geniş finansman seçenekleri ile Nissan sahibi olmak isteyen herkese hitap edeceğimiz bir iş birliğine imza atıyoruz. Garanti BBVA ile yaptığımız iş birliği sayesinde bize başvuracak müşterilerimiz ile bire bir ilgilenerek finansman ihtiyaçlarını tespit edeceğiz. Müşterilerimize tek tip ödeme planı önermek yerine müşterilerimizin kullanacağı krediyi en uygun nasıl ödeyebileceğine dair çözümler üreteceğiz. Onları dinleyerek ihtiyaçlarını tespit edeceğiz, ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun kredi paketlerini oluşturarak, onları mutlu edecek pratik ve hızlı çözüm sunacağız” diye konuştu. Ghanem son olarak, otomotiv sektöründe istikrar ve fark yaratmayı hedeflediklerini belirterek, hızı ve istikrarlı duruşu ile Nissan Financial Services’in en fazla tercih edilen finansman çözümlerinden biri olmayı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Nissan Türkiye finansmanda üç modeline de 0 faizli kredi seçeneği sunuyor.

Nissan Financial Services’ten lansmana özel 0 faiz

Nissan Türkiye, Garanti BBVA ile lansmana özel kredisini de duyurdu.

Nissan Qashqai e-POWER satın alacak olanlar için 280.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizli kredi kullandırıyor. Hafif hibrit (mild hybrid) versiyonuna sahip benzinli Nissan Qashqai modeli için ise 240.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz geçerli. Kampanyada sıfır faizli kredi imkanından yararlanmayacak müşteriler için: tüm Nissan Qashqai modellerinde 40.000 TL geri ödeme fırsatı yer alıyor.

Hafif hibrit (mild-hibrit) Nissan X-Trail için 320.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz veya 50.000 TL geri ödeme imkanı sunuluyor. Yeni Nissan X-Trail’in e-4ORCE 4 tekerden çekiş gücüne sahip elektrikli modeli için ise 50.000 TL geri ödeme imkanı fark yaratıyor.

Sınıfının dinamik ve şık oyuncusu Nissan Juke 120.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz ile Nissan Yetkili Satıcıları’ndaki yerini aldı. Nissan Juke almak isteyenler sıfır faizli kredi kampanyası yerine 15.000 TL’lik geri ödeme fırsatından yararlanabilecek.

 

Tesla Model Y Türkiye fiyatı açıklandı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.