Opel, Elazığ’da Fırat dedi

Otomotiv satışlarında yaşanan büyüme ve önümüzdeki yıllara yönelik büyüme beklentileri yeni bayi açılışlarını da yoğunlaştırıyor.

Opel Türkiye, büyüme potansiyeli gördüğü Elazığ’da Fırat ismiyle yeni bayilik verdi ve bu bayiliğin açılışını gerçekleştirdi.

Yıllık 5 bin adetin üzerinde servis kapasitesi ile 1500 metrekaresi açık, 2500 metrekaresi kapalı alanda hem showroom hem de servis tesisi olarak hizmet verecek Fırat’ın açılışına Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Zülfü Demirbağ gibi isimler katıldı.

Açılışta konuşan Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, “Opel’in “Müşterisi ile En İlgili Marka Olma ” felsefesini hayata geçirecek bir bayisi daha oldu. Bayiliğimizin ismini ülkemizin en verimli ırmağından alması mutluluk verici. Opel ailesine katılan Fırat’ın ismi gibi bölgeye hareket ve bereket getirmesini diliyorum. Bu yılın son aylarında lokal bazlı bayi yatırımı ile güzel bir kapanış yapıyoruz. Fırat, tecrübeli ekibiyle Elazığ gibi önemli bir pazarda Opel Türkiye’nin pazar payının büyümesine önemli ölçüde katkı sağlayacak. 1.6 Dizel Otomatik şanzımanın motor seçeneklerimiz arasına katılmasıyla birlikte düşük yakıt tüketimini ve sürüş konforunu tüm modellerimizde sunmaya başladık. 2016 yılından 2020 yılına kadar 1 elektrikli otomobil ve Insignia modelimiz ile birlikte ikinci amiral gemisi dâhil olmak üzere pazarlara 29 yeni otomobili sunacağız “dedi.

Yeni Opel Astra 2016 Yeni Opel Astra hakkında her şey

2016 Opel Astra fiyatları Yeni AStra’nın fiyatı belli oldu
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.