Otobüsler akıllanıyor

VW-Golf-GTI

TRANSİST 8. Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Sempozyumu ve Fuarı geçtiğimiz günlerde kapılarını kapattı. Fuarda ilgi odağı olan stantlardan biri de şehir içi ulaşım için geliştirilen akıllı otobüsün tanıtıldığı Temsa standı oldu. Avenue İBus özellikle belediyelerin üst düzey yöneticileri ve ulaşım sorumlularının ilgisini çekti.

Avenue İBus’a aynı zamanda Tourmalin, Avenue LF18 ve Avenue LF araçları da eşlik etti.

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, “ Transist Fuarı’nda ilk kez tanıtımını yaptığımız Avenue iBus aracımız Belediye yetkililerinin çok yoğun ilgisi ile karşılandı.” dedi. Çelik sözlerini, “Akıllı donanıma sahip otobüslerin startını ilk olarak kentiçi ulaşım alanında Avenue iBus aracımızla verdik. Bu donanımlar önümüzdeki süreçte diğer ürünlerimizde de yer alacak. Transist Fuarı’nda gördüğümüz ilgi doğru yolda ilerlediğimizin de göstergesi. Biz bunun mutluluğunu ve gururunu yaşadık” diyerek tamamladı.

Önceki İçerikŞekil otomobiller için
Sonraki İçerikMercedes’i 3 boyut “kesmedi”
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz