Şekil otomobiller için

3M Türkiye Reklam Ürünleri Bölümü, araç kişiselleştirme folyolarını görücüye çıkardı. 10-13 Aralık tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen en FESPA Eurasia 2015 Fuarı’na katılan 3M Türkiye, reklam ürünlerini sergiledi.

3M, FESPA Fuarı’nda DI-NOC mimari kaplamalar, Fasara Mimari Dekorasyon Filmleri, 480 Cv3 Non PVC çevreye duyarlı Dijital Baskı Folyoları, Işık Geçirgen Tabela Folyoları ve Araç Kişiselleştirme Folyoları ile yer aldı.

Kişiselleştirme trendini 3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi ile geliştiren 3M, güçlü yapıştırma teknolojisiyle dikkat çekti.

3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi, uygulayıcılar tarafından kolaylıkla kullanılıyor. Film, kutudan kaplama yapmaya hazır halde çıkıyor ve ekstra bir yapıştırıcı gerektirmiyor. Filmin baskıyla aktive olan yapışkanı sayesinde, film hızlı bir şekilde uygulanabiliyor. Üzerindeki gözle görünmeyen hava tahliye kanalları sayesinde yüzeyde kabarcık oluşmuyor. Bağlantı yeri olmayan ruloları; kaporta, tavan, bagaj, tampon, kapı paneli, dış aynalar gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.