Şekil otomobiller için

3M Türkiye Reklam Ürünleri Bölümü, araç kişiselleştirme folyolarını görücüye çıkardı. 10-13 Aralık tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen en FESPA Eurasia 2015 Fuarı’na katılan 3M Türkiye, reklam ürünlerini sergiledi.

3M, FESPA Fuarı’nda DI-NOC mimari kaplamalar, Fasara Mimari Dekorasyon Filmleri, 480 Cv3 Non PVC çevreye duyarlı Dijital Baskı Folyoları, Işık Geçirgen Tabela Folyoları ve Araç Kişiselleştirme Folyoları ile yer aldı.

Kişiselleştirme trendini 3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi ile geliştiren 3M, güçlü yapıştırma teknolojisiyle dikkat çekti.

3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi, uygulayıcılar tarafından kolaylıkla kullanılıyor. Film, kutudan kaplama yapmaya hazır halde çıkıyor ve ekstra bir yapıştırıcı gerektirmiyor. Filmin baskıyla aktive olan yapışkanı sayesinde, film hızlı bir şekilde uygulanabiliyor. Üzerindeki gözle görünmeyen hava tahliye kanalları sayesinde yüzeyde kabarcık oluşmuyor. Bağlantı yeri olmayan ruloları; kaporta, tavan, bagaj, tampon, kapı paneli, dış aynalar gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

Önceki İçerikYılbaşında kimsenin istemeyeceği 8 hediye
Sonraki İçerikOtobüsler akıllanıyor
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz