Özel yolculuk için özel Volkswagen

Volkswagen Ticari Araç, yeni modeli Crafter Premium’la yolculukta otomobil konforunun ötesine geçmek isteyenlere yeni bir deneyim vaat ediyor. 

Özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan Yeni Crafter Premium’da rahat bir yolculuk için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

İç mekanda tamamen deri kaplı siyah ve gri renk seçenekleriyle sunulan genişletilmiş koltuklarıyla, üst düzey konfor ve ergonomi sunarken aynı zamanda standartların ötesinde bir oturma alanı sağlıyor.

Yeni Crafter Premium’un yolcu bölümündeki tüm koltuklarda USB girişi, içecek ve telefon koyma yeri standart olarak bulunuyor.

 9+1 Masalı, 9+1 Bagajlı, 10+1 Masalı ve 10+1 Bagajlı olarak 4 farklı konfigürasyonla pazara sunulan yeni Crafter Premium, Alcantara iç kaplaması ve ahşap görünümlü yer kaplamasıyla çekim alanına giriyor.

Yeni Crafter Premium’da dikiz aynasına entegre geri görüş kamerası ve uzaktan kumandalı 19 inç ekran da standart olarak sunuluyor. Masalı modellerde bulunan şık ahşap masalarda bardaklık ve telefon koyma bölümleri seyahat sırasında konfor sunarken bagajlı modellerin geniş bagaj alanı yolcular için rahatlık sağlıyor.

 Gümüş ve siyah renkle satışa sunulan yeni Crafter Premium, dış tasarımında karartılmış camlar, boyalı tampon ve krom ön ızgara gibi göze çarpan detaylara sahip. 

 Yeni Crafter Premium, 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.