Petrol Ofisi Sosyal Lig şampiyonu Kia Stonic kazandı

Büyük ödülün son model Kia Stonic olduğu Petrol Ofisi Sosyal Lig oyununun 2019-2020 sezonu tamamlandı. Sosyal Lig şampiyonu olmayı başaran Mahmut Düzcan, düzenlenen törende kazandığı Kia Stonic’i teslim aldı.

Türkiye’nin sosyal futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig’de 2019-2020 sezonu da yoğun bir rekabete sahne oldu. Toplam 2 milyon oyuncuya ulaşan Petrol Ofisi Sosyal Lig’de 34 hafta boyunca yaşanan kıyasıya mücadelenin sonunda, toplam 3.760 puan ile genel klasmanda birinci sırayı alan McDüzcan nickli Mahmut Düzcan, büyük ödülün sahibi oldu.

2019-2020 sezonu 34. haftanın birincilerine ise; Samsung Galaxy S10 ve toplam 1 milyon TL değerinde yakıt ödülü dağıtıldı.

Devler Ligi’nde en yüksek puanı alan Petrol Ofisi Sosyal Lig yazarı Ceyla Büyükuzun ile Devler Ligi çekilişinde kullanıcılar Süleyman Ay (suleyman2100) ve Ferhat Tayfur (Npy11ader) oldu. 15 bin TL değerinde seyahat çeklerini PO CMO’su Beril Alakoç’un elinden aldılar.

Petrol Ofisi Sosyal Lig’de 2019-2020 sezonunda rekabetin son haftaya kadar devam ettiğini söyleyen Mahmut Düzcan; “10 yıldır bu tür oyunlar oynuyorum. Petrol Ofisi işin içine girince heyecan ve oyunun kalitesi çok arttı. Bu oyunda iddialıyım, ama birinci olup KIA Stonic’i alacağım hiç aklıma gelmezdi. Son haftalar çekişmeli geçti ama ipi ben göğüslediğim için sevinçliyim.” diyerek tüm futbolseverlere gelecek sezonda bu heyecana ortak olma çağrısında bulundu.

Petrol Ofisi Sosyal Lig heyecanı yeni yılda da devam edecek

Futbolseverlerin içindeki teknik direktörü ortaya çıkartan fantezi futbol oyunu PO Sosyal Lig, bir yandan futbol heyecanını farklı bir boyuta taşıyor. Bir yandan da kullanıcılarına birbirinden cazip hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Futbol tutkusunu haftanın her gününe taşıyan Sosyal Lig, 2020-2021 sezonda da birbirinden cazip hediyeler ve farklı sürprizlerle kullanıcılarına yeni heyecanlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.