Renault Talisman test sürüşü

Bu kez Renault Talisman’ın direksiyonuna geçen Halil Okşit, otomotiv editörü Mehmet Ali Kantarcı ile birlikte Renault’nun yeni silahı Talisman’ı değerlendirdi.

Türkiye’de yalnızca dizel motorlarla satışa sunulacak olan Talisman’ın biri 110 beygir gücündeki 1.5, diğerleri 130 ve 160 beygir güçlerindeki 1.6 litrelik dizel motor seçenekleri bulunacak. Talisman en güçlü silahı olan vergi avantajlı motor seçenekleri ile Passat ve Skoda Superb başta olmak üzere Opel İnsignia, Peugeot 508, Audi A4 gibi “ilahlara” meydan okuyacak.

Renault Talisman Foto Galeri

Yeni Talisman, Aktif araç takip sistemi, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı sistemi, trafik işareti okuyucu sistem gibi yeni dönemin tüm teknolojilerine sahip. Head up display ekran ile gözünüzü yoldan ayırmadan, araç bilgilerini görebiliyorsunuz.

İşte İtalya’da gerçekleştirilen Renault Talisman test sürüşü

Önceki İçerikPeugeot’dan yılın son atağı
Sonraki İçerikFord Otosan’da görev değişimleri
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz