Ford Otosan’da görev değişimleri

Ford Otosan’da üst yönetimde önemli görev değişimleri yaşandı. Şirketin çok eski çalışanlarından üst yönetimdeki isimler emekli oluyor. Bu isimler arasında Ernur Mutlu ve Cengiz Kabatepe gibi isimler yer alıyor.

1 Ocak 2016 itibariyle geçerli olacak yeni görevlendirmeler ve ayrılıklarla ilgili şirketten bir açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

“Şirketimizde, 33 yıldır görev yapan İmalat Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Mehmet Candan Günel ve 34 yıldır görev yapan Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı Taylan Avcı 31 Ocak 2016 tarihi itibariyle emekli olacaktır.
İmalat Operasyonları Genel Müdür Yardımcılığı (CMO) pozisyonuna ve Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna şu an için bir atama yapılmayacaktır.
Cemil Cem Temel, 01 Şubat 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Kocaeli Fabrikaları ve Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Cemil Cem Temel, Gölcük ve Yeniköy Fabrikaları’ndan ve Yeni Projeler’den sorumlu olacaktır.

ERNUR MUTLU DA EMEKLİ OLUYOR

“Şirketimizde, 35 yıldır görev yapan Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ernur Mutlu 31 Ocak 2016 tarihi itibariyle emekli olacaktır.
Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Burak Gökçelik, 01 Şubat 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
01 Şubat 2016 tarihinden itibaren Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı pozisyonu kapatılacaktır.
Şirketimizde, 40 yıldır görev yapan Malzeme Planlama ve Lojistik – MP&L Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Kabatepe 31 Ocak 2016 tarihi itibariyle emekli olacaktır.

Özgür Gökşen Töre Sancak 01 Şubat 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Malzeme Planlama ve Lojistik – MP&L Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.