Seat Ibiza, 2021 makyajını yaptı

Seat, kısa süre önce Arona ve Ibiza modellerinin makyajlı versiyonları için müjdeyi vermişti. Makyajlı Seat Ibiza 2021 yılı için güncellenen modellerden biri oldu. Güncellenen otomobilde, bir dizi teknolojik iyileştirmeler ve bazı küçük tasarımsal yenilikler bulunuyor. Seat Ibiza 2021 özellikleri ile Ford Fiesta ve Hyundai i20 gibi güçlü rakiplerinin karşısında iddiasını korumak istiyor.

Seat Arona 2021 özellikleri

Makyajlı Seat Ibiza 2021 özellikleri

Makyaj masasından kalkan Ibiza’nın dış tasarımındaki değişiklikler oldukça az. Safir Mavisi ve Asfalt Mavisi gibi 2 yeni renk seçeneklerinin eklendiği otomobilde, radyatör ızgarasının üzerinde yeni bir Seat logosu bulunuyor. Ayrıca otomobilin bagaj kapağının üzerinde de en son Leon modelinde gördüğümüz, el yazısıyla yazılmış yeni “Ibiza” yazısı otomobil severlere göz kırpıyor.

Makyajlı Seat Ibiza 2021 özellikleri arasında üç yeni alaşım jant tasarımı da dikkat çekiyor. Otomobilin FR, Xcellence ve Xcellence Lux donanımları için iki yeni 17 inçlik jant seçeneği var. Ayrıca FR Sport için de 18 inçlik bir seçenek mevcut.

makyajlı seat ibiza 2021

Leave A Reply

Your email address will not be published.