Şehir içi sportif scooter Aprilia SR 125 Türkiye’de!

B sınıfı otomobil ehliyetiyle 125 cc'ye kadar motosikletlerin kullanılabilir olmasına yönelik yasal düzenleme, ürün bolluğu getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de B sınıfı otomobil ehliyeti ile kullanılabilecek motosikletler arasına 125 cc’ye kadar olanların alınması piyasada bu segmente yeni bir hareket getirdi. Daha doğrusu hareketlenme şimdilik model çeşitlenmesinde yaşanıyor. 500 bin adetlere kadar giden 125 cc altı motosiklet pazarı, 50 cc’nin elindeki gücü alacak gibi. Bu sınıfta yeni seçeneklerden biri de İtalyan Aprilia markasından geldi. Türkiye’de Doğan Trend Motosiklet tarafından temsil edilen marka, 125 cc’lik scooteri Aprilia SR 125 modelini piyasaya sundu.

Model, sportif tasarımı, güçlü motoru ve ekonomik yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor. Fiyatı da bu segmentte Aprilla markası için makul.

Aprilia SR 125 Türkiye’de

Aprilia’nın şehir içi sportif scooter modeli SR 125, Türkiye’de 109.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Markanın şehir içi sportif scooter modeli olarak dikkat çeken Aprilia SR 125, sportif ruhu, orijinal çizgileri ve İtalyan stili ile bir bakışta belirgin hale geliyor.

SR 125’in özellikleri:

  • Sportif tasarım
  • i-get motor
  • Ekonomik yakıt tüketimi
  • LED far
  • Dijital gösterge

Aprilia SR 125 Türkiye fiyatı açıklandı

SR 125’in Tasarımı:

Aprilia’nın spor motosikletlerdeki tecrübesini yansıtan SR 125, İtalyan markanın yarışçı genlerinden gelen agresif hatlarıyla da kentin sokaklarında varlığını hissettiriyor. Aprilia sticker’larıyla ilk bakışta bir yarışçı olduğu anlaşılan SR 125’in şık görünümü, LED aydınlatmalarla tamamlanıyor. Yüksek aydınlatma performansına sahip LED aydınlatmalar en karanlık yollardaki sürüşlerde bile daha güvenli bir yolculuk sunuyor. SR 125’in yarış egzozundan ilham alınarak tasarlanan egzozunda yer alan karbon görünümlü tamamlamalar motosiklete sportif bir hava katıyor. Üç farklı renkle sunulan Aprilia SR 125, Beyaz, Gri veya Kırmızı renklerle tercih edilebiliyor.

SR 125’in Motoru:

SR 125 modelinde yer alan ve birinci sınıf performans için geliştirilen yeni nesil i-get motor, 125 cc hacmiyle kompakt bir yapıya sahip olmasına rağmen etkileyici bir güç üretirek SR 125’in heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor. Avrupa’nın önde gelen scooter geliştiricisi Piaggio Group Ar-Ge merkezinde geliştirilen bu versiyon sunduğu güç ve verimlilikle tüketicisini her koşulda memnun etmeyi başarıyor. Aprilia SR 125, 9,92 PS güç ve 9,7 Nm torka sahip yepyeni 125 cc üç valfli ve tek silindirli motor bloğuna sahip.

SR 125’in Fiyatı:

Aprilia SR 125, Türkiye’de 109.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.