Suzuki Motosiklet’in Motobike İstanbul çıkartması

23-26 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Motobike İstanbul 2017’de, birçok motosiklet markası yeni modellerini motosiklet severlerle buluşturacak. Bu markalardan biri olan Suzuki de fuarda Super Sport segmentindeki temsilcileri GSX-R 1000/R, GSX 250R ve GSX-R 125 ile Enduro sınıfında V-Strom 1000, V-Strom 650 ve V-Strom 250 modellerini sergileyecek. Suzuki, ayrıca Street sınıfındaki yeni modelleri GSX-S 750, GSX-S 125 ile yeni Burgman 400A modellerini de motosiklet tutkunlarının beğenisine sunuyor. Fuara gelen ziyaretçiler aynı zamanda GSX-S1000, SV650, Inazuma, Inazuma F, Burgman 200A, Address modellerini de Suzuki standında yakından incelenebiliyor.

Suzuki motosiklet modellerine yakından bakın

Suzuki Motosiklet’in Türkiye karnesi

2016 yılını satışlarını yüzde 39 oranında artırarak 1.500 adedin üzerine satışa imza atan Suzuki, 2017 yılında da yeni modellerinin pazara sunulmasıyla birlikte başarısını devam ettirmeyi hedefliyor.

Suzuki’nin sahip olduğu inovatif yaklaşım ve ürünlerinde sunduğu kalite ile motosiklet dünyasında ayrı bir yere sahip olduğunu hatırlatan Suzuki Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Türk tüketicisinin motosiklete olan ilgisinin her geçen gün arttığını söyledi. Suzuki olarak Türk tüketicisinin ve özellikle hobi tutkunlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek zenginlikte ürün gamına sahip olduklarını belirten Ümit Karaarslan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Pazarın yüzde 90’ini temsil eden 250cc ve altı motor hacine sahip 4 yeni modelimiz bulunuyor. 2016 yılında piyasaya çıkardığımız 7 yeni model ile pazar payımızı arttırmayı başardık. 2017 yılında da yollara çıkaracağımız 9 yeni modelimizle rekabetteki yerimizi güçlendireceğiz. Üretim yaptığı her alanda olduğu gibi, motosiklet konusunda da sahip olduğu özelliklerle, segmentinde fark yaratan Suzuki’yi, Türkiye’de hak ettiği noktaya taşımak için yeni bir süreci başlattık. Çünkü tüketicilerin zaman içinde kaliteli motorlara ilgi göstermeye başlamasını önemli bir etken olarak değerlendiriyoruz. Yeni yapılanmamız kapsamında artık Türkiye’de daha hızlı ve kolay yedek parça temini ile Suzuki motosiklet müşterilerimize benzersiz bir satış sonrası deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Bu yıl satışa sunacağımız yeni modellerle birlikte, 2017 yılında da büyümeyi hedefliyoruz.”

Suzuki’nin Motobike İstanbul standı

Yeni modeller martta yollarda

Suzuki’nin mart ayında başlayacak yeni model dalgasında GSX-R1000 Super Sport modeli yer alıyor. Yeni GSX-R1000’in gelişmiş elektronik yönetim sistemi, 3-eksen, yalpalama, yuvarlanma ve sapma sırasında motosikletin hareket ve konumunu 6 yönlü olarak izleyen elektronik bir sistem olan IMU tarafından yapılan geri bildirimi içeriyor.

Suzuki GSX-R1000

MotoGP teknolojisi ile geliştirilen yeni tip motora sahip olan Suzuki GSX-R 1000A Concept ise 2017 yılında seri üretim hali ile Türkiye’deki motosiklet tutkunlarının önüne çıkıyor.

500 km’lik menzile sahip

Suzuki V-Strom 250

V-Strom 250/ABS’ye güç veren 248 cm3 hacmindeki paralel ikiz motor, orta ve düşük devirlerdeki tork değerini yükselterek kontrol kolaylığı sağlayacak şekilde yenilendi. Elde edilen toplam verimlilik daha iyi yakıt ekonomisine ve Euro 4 emisyon yönetmeliklerini karşılayan çevreci değerlere imza atılmasını da sağladı. V-Strom dolu bir depoyla 500 km’nin üzerinde bir sürüş menziline sahip.

650 cc’lik V-Strom

Suzuki V-Strom 650

V-Strom 650 hem şehiriçi kullanım hem de asfalt dışı zeminlerde görev yapabilen cross denebilecek özellikte bir motosiklet. V-Strom 1000’den gelen gelişmiş çekiş kontrol sistemini (TCS) devralan yeni V-Strom 650 bu teknoloji sayesinde güvenlikten ödün vermeden ürüy yapma imkanı da tanıyor.

Hem güçlü hem kolay

Suzuki GSX250R

Suzuki’nin spor motosiklet mirasını taşıyan GSX250R’da yer alan 250 cc’lik motor 480 km’lik menzil sunuyor. Standart ABS özelliğiyle dikkat çeken sporcu hem daha fazla güç hem de kullanım kolaylığı ile motosiklet alıcılarını cezbetmeyi planlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.