Suzuki’den V-Strom 250 ve 650 ABS’li şov

Motosiklet dünyasının en tecrübeli markalarından Suzuki, İstanbul’da gerçekleştirilen, Türkiye’nin en önemli motosiklet fuarı olan Motobike İstanbul’da bu yıl da heyecan verici yeniliklere sahne oldu. Suzuki V-Strom 250/ABS, Suzuki V-Strom 650/ABS, Suzuki GSX-S 125/ABS, GSX-S 750/ABS, Suzuki GSX-R 125/ABS ve Suzuki GSX-R 1000R/ABS modelleriyle teknik özellik, kalite, güç ve verimlilik gösterisi yapıyor.

Ümit Karaaslan – Suzuki Türkiye Genel Müdürü

Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan, bu yıl yeni bayilik düzenlemesi ile geleneksel Suzuki gücüne kavuşacaklarına dikkat çekerek, “Şu anda 25 bayimiz var. Yeniden yapılanıyoruz. Tamamlandığında Suzuki motosiklette gücünü gösterecek modellere sahip. Vergilerdeki oynamalar pazarı ve Türkiye’de yatırım düşünenleri kaçıracak özelliklere sahip.

Supersport sınıfının yeni üyesi GSX-R 125/ABS, aerodinamik gövdesi, LED farları, çok fonksiyonlu LCD gösterge tablosu, anahtarsız çalıştırma sistemi gibi birçok önemli teknolojik donanımla karşımıza çıkıyor. Sadece 134 kg olan ağırlığıyla da kolay kullanım özelliği s. GSX-R sunuyor.

GSX-R 1000R 202 beygir gücünde

Serisinin en tepesinde bulunan GSX-R 1000R ABS modeli ise benzeri görülmemiş güç ve performans karakteriyle dikkat çekiyor. 202 HP gücünde, 4 silindirli, 998 cc hacmindeki makineyle hayat bulan GSX-R 1000R, Hareket Takipli Çekiş Kontrol Sistemi sayesinde, sürekli olarak sürücünün yol ve pist koşullarını izleyerek, gücün yere sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlarken, bu efsanevi gücü dizginleme görevini ise Brembo fren sistemi üstleniyor.

GSX-S Serisi’ne iki ayrı makina

Street sınıfında dengeleri değiştirecek devrim niteliğinde yeniliklerle gelen GSX-S serisi ise, özellikle GSX-S125 ve GSX-S750 modelleriyle motosiklet severlerin karşısına çıkıyor. Çok işlevli LCD gösterge tablosu, yeni nesil LED aydınlatmaları, hafif gövdesi, özenle üzerinde çalışılmış ses özellikleri ve yüksek performanslı fren sistemiyle güvenli ve konforlu sürüşler vaat ediyor.

V-Strom 250/ABS ve 650/ABS ile göz kırpıyor

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği ve Kasım 2017’de satışa sunulan V-Strom 250/ABS ile V-Strom 650/ABS modelleriyse, Dual Purpose sınıfını hareketlendiriyor. Suzuki’nin efsanevi çöl yarışçıları DR-Z ve DR-BIG modellerine ithafen seçilen özel sarı rengiyle karakteri hakkında ipuçları veren V-Strom 650, yeni far ve stop grubu, düşük devir yardımı sistemi, 20 litrelik deposu, üç kademeli ayarlanabilir ön camı ve 12V priz çıkışıyla her doğa ortamında sürücüsünün yanında oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.