Tofaş, mobilite çözümlerini genişletiyor

Tofaş, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği mobilite çözümlerini genişletiyor.

İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen ve ardından Egea, Doblo, Fiorino ve Ducato modellerinde kullanılmaya başlanan Connect uygulaması, 65 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Yeni fonksiyonlarla zenginleşen Connect, kullanıcılarına uzaktan kapı açma kapama, araç sağlığı, ambulans hizmeti, kaza noktaları gibi birçok hizmet sağlıyor. Bu hizmetlere, kolunuzdaki akıllı saatten ve araç içi multimedya ekranından erişebiliyorsunuz. Araçtan inmeden akaryakıt ödeme gibi kolaylıklar sağlayan uygulama, araç içinde yalnızca Android kullanıcılarına yanıt verebiliyor. Müşterilerinin çoğunluğunun Android kullandığını belirten Tofaş, Apple Car Play (iOS) işletim sistemi için de çalışmalar yürüttüğünü söyledi.

Hâlihazırda yollardaki modellerde kullanılabilen sistemin yeni Doblo ile uyumlu bir şekilde çalışması için çalışmalar devam ediyor. Doblo’nun aynı platformu paylaştığı Stellantis çatısı altındaki diğer modellerde de kullanılabilecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz.

Cep telefonundan sigorta yenileme, araç satış ve filo hizmetleri

Koç Fiat Sigorta, Connect iş birliği sayesinde araç sahiplerine sigorta satın alma ve yenileme imkanı sağlıyor.

Şirket araçlarının tüm operasyonel verilerini tek ekranda toplayan mobil ve web tabanlı Connect Filom uygulaması ile filodaki araçların tüm verileri analiz edilip, raporlamalar gerçekleştirilirken, parka kayıtlı tüm araçların takibi tek ekrandan yapılabiliyor.

Fiat Connect uygulamasında bulunan “Dinamik Değerleme” bölümünde, ikinci el değerleme yapılabiliyor. Kullanıcılar, güncel araç fotoğraflarını, varsa ek aksesuar bilgilerini sisteme girerek gerçek uzmanların değerlendirmesine gönderebiliyorlar. Ortalama 17 dakika sonra aracın değeri öğrenilebiliyor ve fiziksel eksper ve satış kısmına geçilebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.