Toyota C-HR Hybrid, yeni versiyonu GR Sport ile yollara çıkıyor

Toyota, GR Sport adını verdiği versiyonu 2021 yılında C-HR Hybrid ailesiyle bir araya getiriyor. GR Sport versiyonunun satışları önümüzdeki yıl içerisinde başlayacak.

2021 Toyota C-HR serisi, çarpıcı tasarım dili, olağanüstü dinamik performans, daha fazla incelik ve ayrıcalık ile geliyor.

Yeni C-HR GR Sport’da siyah vurgular ön plana çıkarılıyor. Karartılan panjur ve logo ile aracın ön tasarımına daha agresif bir görünüm kazandırılmış.

Üzerinde 225 / 45 / 19 ebatlarını taşıyan yeni model, fabrika çıkışı “Continental Premium Contact 6” lastiklerini kullanacak. Ayrıca, aracın jantları 9 farklı renk kombinasyonu ile sunulacak.

GR logosu, aracın kapı eşiği ve iç kısmı gibi bir çok yerde konumlandırılmış. Logonun yer aldığı kısımlardan birisi olan koltuklar; kırmızı ve gri çizgili Alcantara ve deri (veya kumaş) kombinasyonu ile tercih edilebiliyor.

Koltuklar için kullanılan döşeme çeşitleri, direksiyon simidi ve vites kolu üzerinde de kullanılıyor. İç kısma eklenen yeni TFT ekran ve JBL ses sistemi ise yeni eklenen özellikler arasında.

Toyota C-HR Hybrid GR Sport’da ayrıca şerit takip sistemi, uyarlanabilir hız sabitleyici gibi bir çok sürücü asistanı ve Toyota Safety Sense güvenlik sisteminin en son sürümü yer alıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.