Victoria Secret güzelinden Autoshow tanıtımı

VW-Golf-GTI

İstanbul Autoshow’a Victoria Secret mankeni Erin Heatherten ile etkileyici bir başlangıç yapan Kia’nın standında yeni modellerin yanı sıra farklı dijital uygulamalar da olacak.

“Drive to Adventure” (Maceraya Sürüş) adlı uygulamayla, sergilenen araçların yanına konumlandırılacak yeni Sorento’ya binen ziyaretçiler, Oculus gözlükle birlikte aracı dijital ortamda kullanacak ancak “gerçek hayatta” hissini yaşayacak. Söz konusu düzenek, kullanıcıya yol sarsıntılarından, direksiyon ve vitese müdahale gibi birçok manuel detaylara kadar ayrıntılı bir test imkanı sunacak. Yine kullanıcının gördüğü açıyı ve dışarıdan görünümü yansıtmak için aracın üzerine 2 Led ekran konumlandırılacak.

“Follow the Tiger” uygulaması ise ziyaretçilerin hayal dünyasına hitap edecek. Dijital sergileme alanında konumlandırılacak büyük bir kürenin içine giren ziyaretçiler, hareket edip 360 derece yürüyüşünü yaparken Oculus gözlüklerle geleceğin dünyasına adım atacaklar.

“Hologram Box”, Kia’nın renk katan bir başka uygulaması olacak. Yeni Sorento’nun önüne konumlandırılacak bir kutu içerisinde araç, hologram olarak 360 derece görüntülenebilecek. Holograma doğru el hareketleri yaparak araçla etkileşim mümkün olabilecek, çeşitli özellikler bu dijital platformda tanıtılabilecek.

İŞTE FUARDAKİ KİA MODELLERİ

Önceki İçerikGT-Line’a melekli tanıtım
Sonraki İçerikDizel ASX ekonomi yapmaya geliyor
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz