Volkswagen Kampüste, Gripin ve Model sahnede

 

Volkswagen Binek Araç’ın Gripin ve Model gruplarının da katılımıyla geleneksel organizasyonu ‘Volkswagen Kampüste’  üniversitelerde start alıyor.

Müzik coşkusunun kampüslere taşındığı geleneksel etkinlikler; bu sene Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’nde düzenleniyor.

 

Volkswagen Binek Araç, Gripin ve Model gruplarının da dahil olduğu çok özel bir müzik etkinliğiyle kampüslere giriyor.

 

Grubunun şarkısının linkini gönder, yarışmaya katıl

Etkinliğin en önemli bölümünü, en az bir üyesi etkinliklerin düzenleneceği üniversitenin öğrencisi olan  müzik grupların mücadelesi oluşturuyor. Gruplar, bir şarkılarının video veya ses dosyalarını yükledikleri paylaşım sitesinin linkini  Volkswagen Türkiye facebook adresindeki aplikasyon üzerinden göndererek yarışmaya katılabilecekler. Proje ekibi tarafından gönderilen demo’lar  arasında yapılacak değerlendirme neticesinde, etkinliğin düzenleneceği her üniversite için belirlenecek iki grup, Gripin ve Model tarafından sahiplenecek ve sahnede gerçekleştirilecek müzik yarışmasına hazırlanacaklar.

 

Tek bir sahnede, iki grup yarışıyor

‘Volkswagen Kampüste’ etkinliğini sıradan bir konser organizasyonu olmaktan çıkaran en önemli bölüm; profesyonel ekiplerin desteğiyle konsere hazırlanan amatör üniversite gruplarının performanslarını, tek bir sahnede ve karşılıklı atışma şeklinde gerçekleştirmesi olacak.

Konser gününe kadar sosyal medyada oy toplamaya devam edecek amatör gruplar, Grip ve Model’in desteğiyle sahneye çıkacak ve becerilerini sergileyerek birinci olmaya çalışacak.

 

Başvurular başladı; ilk etkinlik 20 Mayıs’ta Eskişehir’de

Volkswagen Türkiye Facebook sayfasında yer alan ‘Volkswagen Kampüste’ sekmesi üzerinden başvurulabilen yarışma ve konser organizasyonunun ilk durağı, 20 Mayıs tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü… ‘Volkswagen Kampüste’ 22 Mayıs’ta Hacettepe Üniversitesi, 24 Mayıs’ta Yıldız Teknik Üniversitesi, 27 Mayıs’ta Bilgi Üniversitesi ve 29 Mayıs’ta da Ege Üniversitesi’nde olacak. Üstelik, tüm üniversiteliler bu müzik şölenine davetli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.