Volkswagen T-Roc gün verdi: 23 Ağustos

İlk kez 2014 Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenen Volkswagen T-Roc konsepti aradan geçen üç yılın ardından üretim bandına çıkmaya hazırlanıyor. Üretim versiyonu 23 Ağustos’ta tanıtılacak olan küçük SUV ile ilgili yayınlanan tanıtım filmi, sayılı günler kala otomobil severleri daha da fazla meraklandırdı. Tiguan’ın kardeşi olarak yollar çıkacak olan T-Roc’ın tasarımındaki keskin çizgiler dikkat çekiyor. VW tarafından yapılan açıklamaya göre, T-Roc sportif detaylarıyla dikkat çekecek ve 4 dört çeker sisteme sahip olacak. Bu da demek oluyor ki araç şık görünümünün yanında off-road kabiliyetine de sahip.

T-Roc konseptinden ilham alınan T-Roc modelinde konseptindeki gibi geniş bir ızgaraya entegre farlar görev alıyor. Araçta kalın C sütununa doğru uzanan metalik çerçeve dikkat çekiyor.

Volkswagen T-Roc’un kapılarının üzerinden arkaya uzanan metalik çerçevesi de dikkat çekiyor

Yayınlanan son tanıtım filminde T-Roc’un kabininden de görüntüler izleyiciyle paylaşılıyor. Bu kısa tanıtımdan görüldüğü kadarıyla, T-Roc’un gövde rengi kabininde de kullanılıyor. Metalik kapı kollarının yer aldığı T-Roc’ta orta boyutlarda bir bilgi-eğlence sistemi mevcut.

Volkswagen T-Roc ne zaman Türkiye’ye geliyor?

Volkswagen T-Roc’un Avrupa pazarları için üretimi Portekiz’deki Palmela fabrikasında başlıyor. Ülkemizde önümüzdeki yıldan itibaren yollarda boy göstermeye başlayacak olan T-ROC, 2019’da Amerika kıtasına doğru yola çıkacak.

Yeni Volkswagen T-Roc ile ilgili en doğru ve en detaylı bilgi için 23 Ağustos’u beklemeye devam edeceğiz.

İşte o video…

https://www.youtube.com/watch?v=eq5i9TuTvqM

 

Yeni Volkswagen modeli ile ilgili ilk bilgiler, Gelecek yıl Türkiye’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.