Volvo Kamyon’a yeni Türkiye distribütörü

 

Volvo Kamyon ile Temsa İş Makinaları şirketleri arasında stratejik işbirliği anlaşması imzalandı.

Sabancı Center’de yapılan törende Temsa İş Makinaları Yönetim Kurulu Başkanı ve Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Mehmet Hacıkamiloğlu ve Genel Müdür Cevdet Alemdar ile Volvo Kamyon adına Volvo Kamyon Doğu Pazarları Genel Müdürü Tom Jörning tarafından distribütörlük anlaşması yapıldı.

Söz konusu anlaşma çerçevesinde kamyon ve çekici ürün yelpazesine sahip Volvo Kamyon’un Türkiye’deki tek temsilcisi Temsa İş Makinaları olacak. Anlaşmanın, Rekabet Kurumu onayını takiben yürürlüğe girmesi öngörülüyor.

 

Temsa İş Makinaları:

Türkiye İş Makinaları sektörünün lider kuruluşlarından Temsa İş Makinaları, 1983 yılından bu yana iş makinalarında dünyanın lider firmalarından olan Komatsu’nun distribütörüdür. Temsa İş Makinaları, inşaat, endüstri, lojistik, maden sektörlerine geniş bir yelpazede yüksek teknolojili makina ve teknik hizmet sunmaktadır.

Volvo Kamyon Hakkında:

Volvo Kamyon, ticari araçlar alanındaki profesyonel müşterileri için, orta ve ağır segment kamyonlardan oluşan geniş ürün gamıyla taşımacılık çözümleri sunuyor. 125’ten fazla ülkedeki 2200 bayi ve servisten oluşan global ağıyla müşterilerine destek veren Volvo Kamyon, dünyanın dört bir yanındaki 15 ülkede üretim yapıyor. 2015 yılında dünya çapında 113.000’den fazla Volvo kamyon teslimatı gerçekleştiren Volvo Kamyon, dünyanın en büyük kamyon, otobüs, inşaat makinesi ile deniz ve endüstri uygulamaları için motor üreticilerinden biri olan Volvo Group’un üyesi olarak hizmet veriyor.

Önceki İçerikOtomobilsiz kentlere doğru
Sonraki İçerikToyota Proace ‘er meydanına’ çıkıyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz