VW Caddy, en güçlü benzinli motorla geliyor

Volkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden Caddy’ye yeni motor seçeneği eklendi. Volkswagen Ticari Araç, Caddy 1.4 TSI 125 PS DSG modelini 136.115 TL fiyatla satışa sundu. Markanın Türkiye pazarında 9 ayda 5 bin 522 adetlik satış rakamı elde eden ve bu rakamlarla en fazla satılan ticari aracı olan Caddy; şimdi sınıfında en güçlü benzinli motora sahip araç oldu.

Caddy’nin halen 2.0 litre TDI Dizel ve 1.0 litre TSI Benzinli motor seçenekleri bulunuyor. 1.4 litre TSI 125 PS motorun eklenmesiyle birlikte aracın 3 farklı motor seçeneği oluştu. 1.4 litre TSI benzinli motor, 125 PS‘lik güce 5000-6000 dev/dak ve 220 Nm’lik tork değerine 1500-3500dev/dak gibi geniş bir devir aralığında ulaşıyor. Sınıfının en güçlü motoru olan 125 beygir gücündeki motor ile Volkswagen Caddy; 0’dan 100 km/h hıza 10.9 saniyede ulaşıyor. 100 kilometrede 6 litre birleşik yakıt tüketim değerine sahip benzinli motor, ekonomik olmasıyla öne çıkıyor.

Comfortline donanım

Konforlu ve yüksek performanslı bir sürüş sağlayan 7 ileri DSG şanzıman, sınıfında sadece Caddy 1.4 TSI 125 PS modelinde bulunuyor. Comfortline donanımı ile satışa sunulun Caddy 1.4 litre TSI 125 PS DSG modelinde; 16” alüminyum alaşımlı jantlar, 5” dokunmatik ekran, otomatik klima, hız sabitleyici standart olarak sunuluyor.

Otomatik klima

Yeni Caddy 1.4 litre TSI 125 PS DSG modelinde Composition Colour radyo, USB, AUX-IN ve SD kart girişi; klimatronik klima, yol bilgisayarı, hız sabitleyici, yükseklik-derinlik ayarlı servotronik; deri kaplı multi-fonksiyonel direksiyon ve yüksekliği ayarlanabilir sürücü ve ön yolcu koltuğu standart iç donanım ve konfor özellikleri olarak sunuluyor.

Gövde rengi ön-arka tampon ve kapı kolları, gövde rengi ve elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynaları; yükseklik ayarlı halojen farları, ön sis farları, karartılmış arka camlar ve üç krom şeritli ön ızgara da standart donanıma dahil.

Caddy 1.4 litre TSI 125 PS DSG modelinde, diğer Caddy modellerinde de bulunan ESP, ABS, ASR, EBC, BAS; İkincil Çarpışma Önleme Asistanı ve Yorgunluk Tespit Sistemi gibi güvenlik özellikleri de standart olarak yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.