Yarışa geri döndü

Porsche, Autoshow’da mevcut ürün gamından Macan S Diesel, Cayenne Diesel, Panamera Diesel, Boxster, 911 Carrera 4 GTS ve 911Turbo S modellerini ziyaretçilerle buluşturacak. Marka ayrıca Porsche Motorsporları Takımı tarafından ‘bugüne kadar yapılan en kompleks Porsche’ olarak nitelendirilen ve markayı 16 yıl sonra Le Mans 24 yarışlarında temsil eden ilk Porsche modeli 919 Hybrid’i de sergileyecek.

Kompakt SUV segmentinin spor otomobili ve her özelliğiyle tam bir Porsche olan Macan, dizel versiyonuyla fuarda yer alıyor. 580 Nm tork üreten 258 beygirlik turbo dizel motoru sayesinde Macan S Diesel, sadece sürüş dinamiklerinin kriterlerini belirlemekle kalmayıp aynı zamanda verim, konfor ve Porsche markasının tanımlayıcı bir özelliği haline gelen gündelik kullanıma uygunluğu da bir araya getiriyor. Porsche’nin üstü açık, ortadan motorlu, iki kişilik modeli Boxster, önceki nesle oranla azalan ağırlığı, uzayan dingil mesafesi, daha geniş tekerlek aralığı ve geniş jantlarıyla sürüş dinamiklerini artırıyor. Elektro-mekanik direksiyon sistemi, üstün performansı, yüzde 15 oranında artan yakıt verimliliği ile Boxster sınıfında en iyi spor otomobil olma konusundaki iddiasını devam ettiriyor.

Porsche 911 Carrera 4 GTS sıfırdan 100 km hıza 4 saniyede ulaşıyor. Maksimum hızı 302 km/s olan Carrera 4 GTS modelinde Porsche Dinamik Işık Sistemi (PDLS) kullanılan bi-xenon farlar ve belirgin GTS sesi sağlayan spor egzoz sistemi gibi birçok seçenek de standart olarak sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.