Yeni RX’i ünlü aktör tanıtacak

VW-Golf-GTI

Yeni jenerasyonu ile bugünlerde Avrupa’nın şubat ayından itibaren de Türkiye’nin lüks SUV seçenekleriarasına katılacak Lexus RX modeline Hollywood yıldızlı tanıtım.

Lüks Lexus markasının temsilcisi RX, ünlü aktör Jude Law ile Avrupalıları cezbetmek istiyor.

Hollywood’un tanınmış aktör ve yapımcısı Jude Law, Lexus’un “The Life RX” isimli reklam kampanyası için kamera karşısına geçti.

Jude Law’un başrolde yer aldığı kampanyada RX’in heyecan verici ve hızlı yaşam tarzına olan uyumunun altı çiziliyor.

Ünlü aktör Jude Law ile yapılan işbirliği, RX’in lüks dünyasını, deneyimini ve yüksek kalitede işçiliğini ön plana çıkarmayı hedefliyor.

Law, interaktif videolarla RX ile yaşamın nasıl olduğu, aracın lüks özellikleri ve sıra dışı sürüş yeteneklerine vurgu yapılacak.

Lexus’un TV reklamlarında da rol alacak Jude Law, Fransız Riviera’sında ve İtalya’nın Fiuggi bölgesinde RX ile turlayacak.

RX’in tanıtımının yapıldığı reklam filmi Avrupa’da bugünden itibaren yayınlanmaya başlıyor.


İLK BÖLÜMDE SÜRPRİZ VAR

İlk videoda otele gelerek Law’a anahtarlarını veren vale, öncesinde RX ile sıra dışı, lüks deneyimlerle dolu bir macera yaşıyor.

Law anahtarı alıp aracına bindiğinde ise sıra dışı bir şeyler olduğunu seziyor ama tam olarak açıklayamıyor.

Lexus RX nasıl bir araç?

Yeni Lexus RX’in reklam yüzü olan Jude Law, bu filmlerin herkesi içine çekeceğinin altını çizerek “Otomobil kullanmayı ve onunla gelen kaçış hissini seviyorum. The Life RX konsepti, size sıra dışı bir deneyimin anahtarını veriyor. Lexus ekibi sürükleyici bir işi hayata geçirdiler ve bu yolculuğa herkesi dahil ettiler. Bu gerçekten keşfetmek istediğim bir şeydi” dedi.

Tamamen yenilenen dördüncü jenerasyon Lexus RX, ilk kez Frankfurt Motor Show’da gösterilmişti.

Bu lüks SUV, 2016 yılından itibaren ise Türkiye’de de satışa sunulacak.


Lexus, Toyota ile Türkiye’de
Önceki İçerikMegagramla satılıyor
Sonraki İçerikBentley de yol dışına çıkıyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz