Yeni Skoda Octavia tasarımı ortaya çıktı

Skoda en çok satan modeli Octavia’nın dördüncü nesli yola çıkmaya hazırlanıyor. Markanın daha kaliteli hale gelen çizgileri yeni tasarım dilinde öne çıkıyor. Skoda’nın resmi medya kanalından paylaşılan tasarımlarda yeni Octavia, duygusal olarak daha çekici görünüyor. Bakalım eskizlerle gerçek ne kadar uyuşacak. Skoda yeni Octavia çizimlere benzerse başarısını bir üst boyuta çıkaracağını söylemek çok zor olmayacak.

Çekya’da Mladá Boleslav merkezli şirket, yeni tasarım yüzü olarak Octavia ile dördüncü nesil modeli yakın bir zamanda gerçek görüntülerle paylaşacak. Yeni Octavia, kompakt boyutları çok cömert çizgilerle birleştirirken iç mekanda daha teknolojik bir yaklaşım sergileyecek.

Paylaşılan yeni Octavia tasarım eskizlerinde liftback model coupé benzeri bir tavan silüeti sunuyor. Kendine özgü yeni bir ön kısım, büyük tekerlekler ve kristalli arka farlar fazla vurgu sağlıyor.

Skoda yeni Octavia çizimleri yeni modeli hakkında ilk ipuçlarını verdi. Super b mi Octavia mı tercihi karşımıza çıkabilir?

Skoda en çok satan modelinin dördüncü nesilde de başarısını bir üst basamağa taşımasıhı hedef olarak önüne koyduğunu gösteriyor. Volkswagen öncesi döneminde 60 yıl önce başlayan Octavia serüveni bugüne kadar 6.5 milyon adetten fazla satışa tanıklık etti. Skoda yeni Octavia bu sayıyı daha üst boyutlara taşıyacak potansiyele sahip.

Leave A Reply

Your email address will not be published.