Yeni teknolojilerini gösterdi

Çevreci yanına dikkat çekmek isteyen Honda, Paris’te düzenlenen İklim Değişikliği Konferansı kapsamında düzenlenen La Galerie des Solution etkinliğinde yeni teknolojilerini tanıttı.
Japon devi, etkinlikte akıllı toplumlar için gelecekte gerçekleşmesi gerektiğine inandığı “Üret-Kullan-Bağlan” felsefesini ortaya koydu.

Şirket etkinlikte, Akıllı Hidrojen İstasyonu (SHS) ve Güç Üretici maketler ile hidrojen yaratarak yenilenebilir enerji için sunduğu çözümlerini paylaştı. Honda ayrıca, evlerdeki acil durumlarda elektrikli aletler için güç sağlayan Power Exporter 9000’i de tanıttı.

Honda’nın 18 kilogramlık depolama kapasitesine sahip “Akıllı Hidrojen İstasyonu” güneş enerjisini çekiyor ve bu enerjiyi suyun elektroliz gücüyle birleştirerek günde 1.5 kilogram hidrojen üretiyor.

Önceki İçerikDört yıl boyunca sıfır faiz
Sonraki İçerikBu isimler fuarda yok
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz