Bu isimler fuarda yok

VW-Golf-GTI

Üç büyük otomobil markası, otomotiv sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Detroit Otomobil Fuarı’na katılmayacağını açıkladı. Elektrikli araç devi Tesla, MINI ve Jaguar Land Rover, fuarda yer almayacaklarını duyurdu.

Üç dev, fuara katılmamalarına sebep olarak yeni modellerinin tanıtım planları ile fuarın tarihinin uyuşmamasını gösterdi.

MINI cephesinden yapılan açıklamada, bu hareketin MINI’nin yeni üretim ve marka stratejisi olduğu belirtiliyor. MINI, yeni stratejisi doğrultusunda belirlediği bazı otomobil fuarlarına katılmayacak.

Tesla, MINI ve Jaguar Land Rover’ın katılmayacağı Detroit Otomobil Fuarı ocak ayında düzenlecek. 2009 yılından beri fuara katılmayan Aston Martin de bu yıl standında yeni modellerini sergileyecek.

Önceki İçerikYeni teknolojilerini gösterdi
Sonraki İçerikEn büyük yabancı marka oldu
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz