Togg T10x kredi kampanyası genişletildi

Togg, 800 bin TL’ye %0 faiz 12 ay veya %1,99 ile 30 ay kampanyasını uzattı. Ayrıca kampanya tüm T10X versiyonlarını kapsayacak şekilde genişletildi.

Sınırlı sayıda T10X için geçerli olacak kampanyada, 800 bin TL krediye 0 faiz ve 12 ay vade veya yüzde 1,99 faiz oranıyla 30 ay vade seçeneği bu kez T10X’in tüm versiyonları için teklif ediliyor.

Togg, nisan ayında en donanımlı versiyon olan T10X V2 uzun menzil için kampanya başlatmıştı. Yeni açıklama ile kapsama alanına T10X V1 uzun menzil ve V1 standart menzil de dahil edildi.

Yeni yazılımla yeni özellikler geldi

T10X, yakın zamanda uzaktan (OTA- Over The Air) yüklenen yeni yazılımı 1.4.0 ile akıllı özelliklerine yenilerini ekledi. T10X kullanıcıları yeni güncelleme ile sınıfının en büyük uçtan uca bilgi eğlence ekranındaki uygulamaları artık tam ekran ve farklı renk temalarıyla kullanabiliyor.

Kullanıcılar T10X’te oturum açarken manuel olarak pin girmek yerine yüz tanıma yöntemiyle oturum açabiliyor.

Aynı T10X’i kullanan farklı kullanıcılar için profil bazlı kişiselleştirme hafızası da devrede. Dört farklı profil oluşturmaya imkân tanıyan T10X, her kullanıcı profili için ana ekranda kullanılan uygulama düzeni, ayna ayarı, koltuk pozisyonu, favori radyo frekansları gibi kişiselleştirmeleri hatırlıyor. Kullanıcılar, yeni yazılımla iklimlendirme programlarını önceden planlayıp, yolculuğa çıkmak üzere T10X’lerine binmeden önce kabin ısısını diledikleri seviyeye de getirebiliyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.