Birlas Performans bayileri Antalya’da buluştu

Bir Yakup Sabancı kuruluşu olan Birlas Şirketler Grubu, Antalya’da bayileriyle buluştu. Birlas Performans şirketinin Eibach Yay, OZ Jant, MSW Jant, K and N Hava Filtreleri gibi uluslararası markaların ürünlerinin konuşulduğu etkinlik, önemli bir tuning buluşma noktası oldu.

Birlas Şirketler Grubu Başkan Yardımcısı Serdar Demirdağ ve ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katılan 24 farklı bölgeden bayiler, beklentilerini dile getirdiler.

İnteraktif toplantılarla devam eden etkinlik, 2024 yılı beklentilerine yönelik konuşmalarla devam etti. Başkan Yardımcısı Demirdağ, “Şirketimizde yüzde 20 gibi bir paya sahip olan Performans Grubumuz, 2024 yılında yeni markalarla ve yeni ürünlerle güçlenecek. OZ Grubu markası MSW Jant satışlarımız önceki yıla göre 5-6 kat yukarıda seyrediyor. Eibach Yaylarında daha ilk yılımızda beklentilerin üzerine çıktığımızı Alman şirketin yönetimi ifade ediyor. Karşılarında kurumsal bir yapı bulduklarından dolayı, işlerin daha büyüyeceği, yeni ürünlerin devreye gireceği bir aşamaya daha hızlı geçiş yapıyoruz. Bayilerimiz de ürünlerimizden memnuniyetlerini ve satış hızlarının yüksekliğini belirterek, daha çok ürün taleplerinin karşılanmasını istediler. “Birlikte büyüyoruz’ sloganıyla Türkiye’de geniş bir alana ürünlerimizi ulaştırabiliyoruz.

Toplantıya OZ Jant ve Eibach başkanları mesaj gönderdiler.

Birlas Performans etkinliğinde bayilere bilgi aktarımı yapıldı.

Antalya Lojistik Üssü’nü büyütüyor

Bu arada Birlas, bu yıl açtığı Antalya lojistik üssünü büyütme kararı aldı. Yüzde 100 büyütülecek yatırım, Eibach Yay, OZ Jant, MSW Jant ve K and N Filtreleri ve yeni ürünlerin ilk yerleşim ve sevkiyat noktası olarak hizmet veriyor.

Halen 1000 metrekare kapalı alanda, çift katlı sistemle çalışan depo, yeni dönemde 1000 metrekarelik yeni bir kapalı alanla büyüyecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.