Birlas lojistik üssü Antalya’da açıldı

BİRLAS, 2023 yılının en önemli yatırımlarından biri olan lojistik üssünü Antalya’da açtı. Açılışı yapılan toplam 2500 metrekare kapalı alanlı lojistik merkezinden Anadolu’ya lastikten filtreye, sarf malzemelerinden yaylara kadar tüm ürünlerin hızlı tedariği sağlanacak. Birlas Antalya Lojistik Merkezinin açılışını Birlas Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Sabancı ve Başkan Yardımcısı Serdar Demirdağ yaptı.

Lojistik üssüne büyük görev

Antalya’da açılan yeni ve modern lojistik merkezinde Birlas şirketlerince Türkiye’de temsil edilen O.Z Jant, MSW ve Sparco jantları, Eibach spor yayları, KN hava filtleri, Amerikan TECH üretimi TRUFLEX PANG lastik yama ve tamir malzemeleri, Bridgestone Motosiklet lastikleri, Yasco Scooter ve motosiklet ile bisiklet lastikleri, YAsco OIL motor yağları, motosikletler için fren balataları, balata ve pas sökücüler, zincir temizleme ve yağlama spreyleri gibi ürünler yer alıyor. Yine Birlas tarafından temsil edilen ürünler ve markalarda Japon Oıl motor yağları, Taiwanlı Duro marka motosiklet, golf aracı, scooter, ATV, gokart, çim biçme makinesi lastikleri, Wonder lastik subapları da bulunuyor.

YASCO Ürün yelpazesi genişliyor

Birlas tarafından tüm Türkiye’ye dağıtılan Yasco ürün yelpazesi de genişliyor. Yasco hava filtreleri, lastik montaj kremleri gibi sarf malzemelerinin yanı sıra Yasco e-Bike da grubun ürünleri arasına katıldı.

Birlas yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Antalya lojistik merkezi yatırımı; tüm bu ürünlerin en hızlı şekilde Anadolu talebine cevap verebilmesi için gerçekleştirildi.

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alman spor yay markası Türkiye’de: Birlas Eibach Türkiye distribütörü oldu

Sabancı’nın Birlas Garage yapılanması Türkiye’ye yayılıyor

Yasco genişliyor: Motor yağı ve lastikten sonra Yasco balata

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.