Castrol araç bakımı için Auto Service noktalarını açtı

castrol auto service

Eskiye nazaran daha önemli hale gelen bakım ve onarım hizmetleri tüm şirketler ve sektörleri hızlı bir dönüşümün içerisine sokuyor. Castrol de bir madeni yağ markasının ötesine geçerek bir bakım markasına dönüşmek ve aynı zamanda çözüm ortağı olduğu müşterileri ve iş ortakları ile birlikte büyümek amacıyla yatırımlarını ve çalışmalarını sürdürüyor. 120 yıldır güvenle kullanılan ürünlerinin arkasındaki deneyimini, araçların bakım ve onarım hizmetine taşıyan Castrol, araç sahiplerini Castrol Auto Service markasıyla bir araya getiriyor.

Türkiye’de 67 yıldır faaliyet gösteren Castrol, 43 ilde bulunan bakım ve onarım servis ağını genişletiyor. TÜV Rheinland tarafından denetlenen tek sertifikalı servis olan Castrol Auto Service, 75 farklı noktada araç sahiplerini servis hizmetleriyle buluşturuyor.

Her marka aracın bakım ve onarım yolculuğunun tamamını sahiplenmeyi hedeflediklerini belirten Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Ayhan Köksal;  “Castrol Auto Service, araçların tüm ihtiyaçlarını karşılarken; üye servisler de Castrol’ün profesyonel, kurumsal ve avantajlı destek paketleriyle, hizmet kalitesinde diğer özel servislerden ayrışıyor. 43 ilde 2021 yılının sonundan itibaren ulaşılan 75 Castrol Auto Service’in en büyük özelliği araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri bir araya getirmek. Biz Castrol olarak, özel servis noktalarını markamız altında birleştirerek bir ağ kuruyoruz. Amacımız yıl sonuna kadar 85 noktaya ulaşmak” dedi.

Bir arabanın ömrü ne kadar ve nasıl uzatılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz