Chery Çin Gezisi ilk grup talihlileri belli oluyor

Türkiye pazarına 3 SUV modelle nisan ayında giren Chery, aralık sonunda yeni müşterilerine yönelik teyekkür kampanyasının ilk etabını tamamlıyor. Chery, aralık ayı itibarıyla başlattığı kampanyada 12 kişiye ücretsiz Çin seyahati, 15 kişiye de iPhone 15 hediye edecek.

Tiggo ve Omoda modelleriyle Türkiye SUV pazarındaki rekabette öne çıkan Chery, Çin gezisi 1. dönem talihlilerini açıklayacağını bildirdi.

Chery, aralık ayı itibarıyla başlattığı kampanyada 12 kişiye ücretsiz Çin seyahati, 15 kişiye de iPhone 15 hediye edecek.

Üç çekiliş dönemi olarak planlanan kampanyanın ilk dönem talihlileri için geri sayım başladı. 1-10 Aralık tarihleri arasında Chery SUV sahibi olan müşteriler arasından ilk talihliler belirlenecek.

İkinci ve üçüncü kura dönemlerinde (11-20 Aralık ve 21-31 Aralık) hediye kazanma şansı devam ediyor. Aralık ayı içerisinde Chery SUV modellerinden birini satın alanlar, görkemli Çin Seddi’ni ve Şangay’ı ücretsiz gezme hakkı kazanacak. Ayrıca Çin gezisi kazanan talihliler, Chery fabrikasını ziyaret ederek, otomobillerin nasıl üretildiğini görecek ve Chery’nin gelecekteki ürünlerini test edebilecekler.

 

Chery Aralıkta zam yapmadı

Aralık kampanyası kapsamında Chery, tüm modellerinde fiyatları sabit tuttu. Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, tüm Chery modellerinde 100 bin TL’ye kadar araç takas desteği ve 250 bin TL’ye kadar faizsiz kredi sağlanıyor.

Türkiye pazarında üç farklı C-SUV modeliyle satışlarda üst sıralarda yer alan Chery, yılın 11 aylık döneminde Türkiye’de 35 bin adedin üzerinde satışa ulaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.