Dünyaya yeni kimliğini Castrol Türkiye’nin hazırlattığı filmle anlatacak

125 yıllık Castrol ilk kez Türkiye'de çekilen reklam filmiyle dünyaya kendini ifade edecek.

Dünyada 125, Türkiye’de 67’nci yılını kutlayan Castrol, yenilenen marka kimliğini ve değişen trendleri karşılayacak yeni ‘Onward, Upward, Forward’ stratejisini İstanbul’da düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu. Toplantıda yeni marka kimliğinin yanı sıra, Castrol TUCA tarafından çekilen ve globalde yayınlanacak ilk reklam filmi de duyuruldu. Castrol’ün 125 yıllık tarihçesinde ilk kez lokal bir reklam filmi tüm dünyada yayınlanacak.

Castrol Türkiye reklam filmine global onay

Global Castrol ilk kez yerel reklam filmine okey verdi

Ayrıca şirket tarihinde ilk kez Castrol TUCA’nın lokal prodüksiyon yeni televizyon reklamı global tanıtım için onay aldı. Castrol’ün yenilenen marka kimliği 2024’te Castrol’ün tüm pazarlarında uygulanacak ve sonrasında tüm küresel sponsorluk programlarında görünür hale gelecek.

Castrol’ün yeni reklam filmini bu linkten izleyebilirsiniz:

Castrol’ün odaklandığı pazarlarından biri olarak belirlenen yeni strateji doğrultusunda çalıştıklarını belirten Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya (TUCA) Genel Müdürü Nilay Tatlısöz, “Yeni stratejimizi belirlerken müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını anlamak çok önemliydi. Ana madeni yağ işimizi büyütürken müşterilerimizin de hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak daha sürdürülebilir teklifler geliştirecek ve madeni yağların ötesinde elektrikli araçlar ve veri merkezleri gibi heyecan verici yeni büyüme fırsatları konusunda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diyerek sektördeki dönüşümü yakından izlediklerini ve buna hazır olduklarını, paydaşlarına, iş ortaklarına ve tüm eko sistemlerine öncülük eden markalardan biri olarak evrildiklerinin altını çizdi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.