Egea ailesine yeni bir teknolojik versiyon: Mirror

Fiat, 3 yıl önce ilk kez beri 117 bin adet sattığı Egea ailesinin mevcut versiyonlarına bir yenisi eklendi. Teknoloji donanımları ve krom tasarım detayların ağılıkta olduğu yeni Mirror Serisi’nin tanıtımı geçtiğimiz hafta içinde TOFAŞ bahçesine kurulan bir çadırda gerçekleşti.

Egea Mirror bu logoyla satılacak

Yeni Mirror versiyonu Fiat Egea Ailesi’nde hurda teşviki dahil 77 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. İtalyan markanın diğer modellerinde ve Avrupa’da da kullanılan yeni Mirror serisi, Egea ailesinden sonra önümüzdeki aylarda 500 ailesinde de görev üstlenecek. Mirror serisi ihracata Tipo Mirror olarak yurtdışına da satılacak.

Mirror Serisi, üç Egea gövde seçeneğine de eklendi.

Mirror, İtalya’da yola çıktı

Mirror Serisi geçtiğimiz aylarda İtalya’da 500 Ailesi’nde satışa çıktı. Fiat Egea Mirror serisi, Apple CarPlay uygulaması uyumluluğu bulunan Uconnect™ 7″ HD  dokunmatik ekran sistemi ile geliyor. Mirror serisinde ayrıca geri görüş kamerası da model ailesinde standart olarak bulunuyor.

Özgür Süslü ve Altan Aytaç- Fiat Türkiye

Yeni Fiat Egea Mirror Serisi’nin basın lansmanında konuşan Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç “Egea Ailesi, Mirror serisindeki taze teknolojileri ve yeni renk seçenekleriyle 2018 yılını tamamlayıp 2019 yılına dinamik bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Fiat Egea Mirror serisini takiben 500, 500X ve 500L Mirror da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak ve aile tamamlanmış olacak” dedi.

Egea Mirror kokpiti

Egea’ya yeni mavi ve yeşil renk seçeneği

Egea Mirror, “Dinamik Mavi” ve “Toscana Yeşili” seçenekleriyle yollara renk getirmek istiyor. Ayrıca Mirror’a özgü olarak krom ayna kapakları, krom cam çıtası ve B sütununda modele özel Mirror logosu bulunuyor. 17 inç boyutundaki elmas kesimi jantlar Türkiye tüketicilerine sunulurken, Avrupa’da 16 inç seçeneği de bulunacak. Mirror’da Apple CarPlay destekli 7 inçlik Uconnect dokunmatik multimedya sistemi bulunuyor. Yine Türkiye’ye özgü geri görüş kamerası da standart olarak sunuluyor. Mavi renkli iç döşemeler de Egea Mirror Ailesi’ni farklılaştırıyor.

Yeni 500 , 2019 ilk çeyreğinde gelecek

Türkiye’de 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak Mirror donanım seviyesine sahip Fiat 500 ailesinin üyelerinde ise Egea modellerinde olduğu gibi Dinamik Mavi karoser rengi,

Yeni 500 ailesinde Mirror donanımı 2019 çeyreğinde Türkiye’de olacak.

krom ayna kapakları ve cam çıtaları, modele özel Mirror rozetleri ve mavi tonlu iç mekana yer veriliyor.

Yeni 500X hakkında daha detaylı bilgi ve yeni 500 görselleri için tıklayabilirsiniz.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.