Finlandiya’da VIP hafta sonu

Türkiye’de motor sporları tutkusu ve deneyimini son tüketiciye yaşatmak hedefiyle hareket ettiğini belirten Castrol Türkiye, gucludeneyimler web sitesi üzerindeki kampanya serisini yeniden başlatıyor.

Castrol Türkiye’nin devamlı güncelleyeceği ve yeni deneyimlerini duyuracağı web sitesinde “asla unutamadıkları hayatının yarışını ve başarısını” paylaşan ve jüri tarafından seçilecek maceracılar, Castrol EDGE destekli şampiyon Volkswagen Motorsporları Takımı ile 31 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında Finlandiya’da düzenlenecek Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) heyecanına VIP konuk olarak yerinde eşlik edecek.

10 Temmuz gece yarısına kadar Castrol’ün web sitesi üzerinden seçilecek talihliler, aynı zamanda hafta sonu Castrol ve Volkswagen’in VIP konuğu olarak ağırlanacak.

Hayata renk ve tutku katmayı amaçlayan “Güçlü Deneyimler”, kazanan yarış takımlarının tercihi Castrol EDGE ile dünyanın dört bir yanındaki en heyecanlı yarışları izleme, yarış takımlarının yanında yer alma, süper spor otomobilleri kullanma ve yarış pilotlarının sağ koltuğuna oturma gibi fırsatlar sunuyor.

Güçlü Deneyimler kampanyası Ekim ayına kadar devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.