Neta U fiyatı belli oldu, ilk showroomunu İstanbul’da açtı

Türkiye’deki Çinli markalar arasına 2023 yılında katılan Hozon Neta, İstanbul Kağıthane’deki “GRS Automobility” tesisiyle ilk showroomunu açtı. Hozon Neta’nın ilk modeli Neta U fiyatı 1 milyon 649 bin TL olarak açıklandı. Neta U hem online hem de fiziksel showroom aracılığıyla satın alınabiliyor.

GRS Automobility Genel Müdürü Vedat Uygun, hayata geçirilen yeni yönetmelik kapsamında sahadaki çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Uygun, Hozon Neta’nın Avrupa’da büyüme planına sahip olduğunu da ekledi.

Kompakt SUV Neta U 420 kilometre menzil vaat eden CATL bataryaya sahip.

Türkiye’deki ilk fiziksel showroomu İstanbul Kâğıthane’de açılan Hozon Neta’nın ikinci showroomu da Mart ayında açılacak.

Yönetmelik kapsamında çalışıyor

Genel Müdür Uygun, “Yakın zamanda yürürlüğe giren yönetmelik kapsamında satış sonrası hizmetlerimiz üzerinde çalışmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. İyi kurgulanmış satış sonrası hizmetlerinin ve yaygın servis ağının, müşteri memnuniyetinin, markamıza duyulacak aidiyet duygusunun satış rakamlarından çok daha önemli olduğunu vurgulamıştık, tekrar vurguluyoruz. Diğer yandan Hozon Neta, global stratejileri çerçevesinde, yılın ikinci çeyreğinde Avrupa pazarına giriş yapacak. Büyük Avrupa pazarı için ülkemiz, güçlü bir üretim üssü olarak değerlendiriliyor ve üretime yatırım konusunda önemli bir aday olarak görülüyor. dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.