Mercedes’ten sonra Ford da

Türkiye kamyon pazarında geçen hafta Mercedes Benz Türk tarafından gerçekleştirilen 500 araçlık teslimattan sonra ikinci büyük atak Ford’dan geldi. Ford, Netlog’a 250 çekici teslim ediyor.

Ford Trucks önde gelen lojistik firmaların tercihi olmaya devam ediyor. Yurt içi ve uluslarası kapsamda verdiği hizmetlerle Türkiye’nin en büyük ve deneyimli firmalarından biri olan Netlog Lojistik, 250 adet Ford Trucks 1846T Midilli Çekici ile filosunu yeniledi.

Teslimata Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay, Netlog Lojistik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Çak, FSM Demirbaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan, Ford Trucks Yurtiçi Satış Müdürü Burak Hoşgören, Ford Trucks Pazarlama ve Stratejik Planlama Müdürü Armağan Hazar ve Netlog Lojistik üst düzey yöneticileri katıldı.

Pazarda ilk defa sunulan, 2 farklı sürüş moduyla Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, ihtiyaca göre 940 mm veya 960 mm olarak ayarlanabiliyor.

Piyasadaki en alçak 5’inci teker yüksekliğine sahip olan ve bu özellikleriyle rakiplerine göre yüzde 10 daha fazla yük taşıyabildiği belirtiliyor.
Uluslararası taşımacılığın taleplerini karşılayacak megatreyler ile hacimli yük taşımacılığına uygun olarak tasarlanan Ford Trucks 1846T Midilli Çekici’de, intermodal taşımacılık için gereken ro-ro ve tren iniş-binişlerinde aracı korumak için ön süspansiyon 70mm yükseltilebiliyor.

Ford, kamyonla Afrika’yı fethedecek

Amerikan efsanesi Türkiye’de

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.