Otomobillerin Antalya çıkarması

Ümit Karaarslan

Dünya otomotiv devleri Cenevre’de yeni model ve teknolojilerini sergilemeye devam ederken Türkiye’de de Antalya Autoshow 2018 Fuarı yapılıyor.

Otomobil ve deniz tutkunlarını bir araya getiren Antalya Autoshow ve Boat Antalya fuarları, bugün eş zamanlı olarak Anfaş Expo Center’da kapılarını ziyaretçilere açtı.

Suzuki, sınıfının en çok satan SUV modeli Vitara ve küçük sınıfın iddialı modellerinden Baleno’yu fuarda ziyaretçilerle buluştururken deniz motorları da dikkat çekiyor.

Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Özkurlar Otomotiv’in markanın yeni Antalya yetkili bayii olduğunu belirterek, çok güçlü ve etkili biçimde aksiyonlarına devam edeceklerini dile getirdi.

Boosterjet motor görev yapıyor

Suzuki Vitara, 1.6 VVT ,1.4 Direct Injection Turbo Boosterjet benzinli ve 1.6 DDIS dizel motor seçenekleri, 6 ileri vitesli tam otomatik şanzıman, Allgrip dört tekerlekten çekiş kombinasyonlarıyla dikkat çekerken, Suzuki Baleno da geniş iç mekânı, 8 inçlik multimedya ekranı, 90 HP gücündeki 1,2 litrelik benzinli DualJet motoru ve otomatik şanzıman seçeneği ile öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.