Otomobilde yeni İspanyol marka: Cupra

VW-Golf-GTI

Volkswagen Grubu, yirmibir gün sonra yani 22 Şubat tarihinde yeni bir markanın detaylarını açıklayacağını ve ilk örneklerini göstereceğini duyurdu. Seat’ın sporcu modellerine verdiği CUPRA adını taşıyacağı belirtilen yeni logolu marka, ilk modellerini mart ayında kapılarını açacak Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergileyecek. Cupra yenilikleri olarak Ibiza ve Leon standart modellerinin daha güçlü, sportif, rekabetçi ve kişisel versiyonlarının markalaşmasını izleyeceğiz.

Logosunu tanıttı

Otomobillerinin sportif tarafını bundan sonra yepyeni bir şekilde ifade etmeye hazırlanan SEAT, CUPRA markasının logosunun tanıtımını yaptı.

SEAT, önümüzdeki dönemde sportif kimliğini CUPRA markası ile ifade edecek. Yeni markanın araçları, yeni marka logosu ile üretilecek.

İlk kez resmi olarak 22 Şubat tarihinde tanıtılacak olan yeni otomobil markası, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ilk modelleriyle karşımıza çıkacak.

Önceki İçerikMercedes, X-Class fiyatı ve özellikleri
Sonraki İçerikŞirket aracı kullananlar dikkat! Aracınızdan sonra siz de izleniyorsunuz!
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz