Peugeot Paris Otomobil Fuarı’nda bisiklet tanıtacak

Otomobil dışında ürün gamında motosiklet ve bisiklet de bulunduran Peugeot, Paris Otomobil Fuarı’nda dört yeni elektrikli bisiklet modeli tanıtımı ve e-Store lansmanı gerçekleştiriyor.
Paris’te şehir içi elektrikli bisiklet modeli eLC01 modelini görücüye çıkacak. İçine entegre pilleriyle üç yeni bisiklet eT01 FS ile eT01 PowerTube trekking bisikletleri ve eR02 PowerTube yol bisikletinin tanıyımı yapacak. Paris Otomobil Fuarı boyunca sergilenecek olan bisikletler Fransa’da online satışa çıkacak.
Peugeot eLC01: Markanın yeni şehir bisikleti neo-retro tarzı ve modern elektrikli destek teknolojisi ile üstün niteliklerle donatılmış durumda. Sekiz vitesli bisiklet 70 km’ye kadar menzil sunuyor. 24 inçlik tekerlek şehir içinde rahat ve çevik bir sürüş sağlarken, yumuşak sele konfora katkı sağlıyor ve disk frenler sürüş güvenliğini destekliyor.
Peugeot Cycles eLC01
Hızlı ve kolay montaj özelliğine sahip Racktime sistemi kullanım kolaylığı sunuyor. Peugeot Design Lab tarafından tasarlanan bisiklet bünyesinde barındırdığı detaylarla 130 yıldan daha uzun bir geçmişe sahip olan Peugeot Cycles’ın tarihine gönderme yapıyor.
PeugeotCycles_eLC01
Zincir ve seleyi arka kısımda bir araya getiren tek parça kadro; 1950’ler, 1960’lar ve 1970’lerin Peugeot bisikletlerini andırıyor. Peugeot’un en ikonik bileşenlerinden birini olan “üçlü aslan” zincir seti yeniden hayat bulurken, eLC01; beyaz, mavi, turuncu, yeşil ve mor olmak üzere farklı renklerle satışa sunuluyor.
Peugeot Cycles eLC01
Peugeot eT01 FS, eT01 ve eR02 PowerTube: Kadroya entegre Bosch PowerTube bataryalarıyla Peugeot Cycles ürün gamının yeni Trekking ve Road modelleri bünyesinde barındırdığı teknolojiyle elektrikli bisikletlerin geleceğini gözler önüne seriyor.
Peugeot Cycles eT01 FS
Peugeot eT01 PowerTube, çok yönlü elektrik destekli Trekking bisikleti olarak öne çıkarken, eT01 FS ön süspansiyonunu tamamlayan bir arka süspansiyon ile donatılmış durumda. eT01 kadrosu tüm modellerde ön süspansiyonlu olmak üzere “mixte” veya “gent” versiyonlarıyla sunuluyor. eR02 PowerTube, bisikletçilerin gezintilerini ve zorlu dağ gezilerini uzatma imkanı sunarken “drop bar” ve “flat bar” versiyonlarıyla sunuluyor.
Peugeot Cycles eTMix
Tüm bisikletler stok durumuna bağlı olarak Peugeot Cycles web sitesi üzerinden online satışa sunuluyor.
Peugeot Cycles eR02
Bisikletin montajı, hazırlanması, ayarlanması ve teslimatı yetkili bir danışman tarafından gerçekleştirilirken, Fransa sınırları içerisinde müşterilerin evlerine en yakın satış noktası üzerinden teslimat yapılıyor.
Peugeot Cycles eLC01

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.