Renault, 2. el otoda RENEW markasıyla büyüyecek

2. elde yeni marka RENEW
VW-Golf-GTI

Türkiye’deki Renault şirketlerinden Renault Group, ikinci el oto pazarında yeni markası RENEW ile büyüyecek. RENEW, daha önce Renault2 markası altında hizmet veren 56 satış noktasıtamamında faaliyet gösterecek.

İkinci elde en çok satan 10 otomobil

Renew markası kapsamındaki araçlar, Bursa’daki Oyak Renault fabrikası içinde kurulan Refactory’de yenilenecek. Türkiye çapındaki 56 bayide satışa çıkarılacak.

Fransız markanın uluslararası ikinci el operasyonu olarak önce Flins lgesinde Refactory projesi, daha sonra İspanya’Sevilla kentinde devam etti. Son olarak ise Bursa’da hizmet vermeye başladı.

Renault, ikinci elde RENEW markasıyla ilerleyecek
Renault2’nin yerini RENEW aldı. Oyak Renault fabrikası içinde ikinci el  yenileme merkezi oluşturuldu.

Clio 4, Clio 5 ve Megane Sedan radarda

Sistem şimdilik 3 model için hizmet verecek. Clio 4, Clio 5 ve Megane Sedan. Test rüşü, ekspertiz, teşhis, mekanik ve karoser onarımları gibi hizmetler sunan Refactory, aynı zamanda boya lemleri, Renault Estetik reci (ayrıntılı iç ve dış temizlik), kalite kontrolü ve otomobilin standartlaşlmış fotoğraf çekimi alanlarında da çalışacak. İlk etapta Clio IV, Clio ve Megane Sedan modellerine odaklanan Refactory, daha sonra bu modellerine yenilerini ekleyecek.

RENEW kapsamındaki ikinci el otomobiller garantili olacak.

Önceki İçerikHer Opel’in bir de elektriklisi satılacak
Sonraki İçerikKia, 2024 Sorento modelinin ilk detaylarını yayınlandı
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz