Honda’dan özel polis motoru

İlk uzun metrajlı filmi ‘Pamuk Prenses ve Avcı’ olan Rupert Sanders, Scarlett Johansson’ın başrolde olduğu ‘Ghost in the Shell’ yani ‘Kabuktaki Hayalet’ filminde de yönetmen koltuğuna oturdu. Mart ayının son günü ülkemizde gösterime girecek olan bu filmin, Otoajanda gibi otomobil ve motosiklet haberleri yapan bir internet sitesinde ne işi var dediğinizi duyar gibiyiz. İşte tam da bu noktada sizlere Honda’nın bu hafta vizyona girecek olan yeni film için geliştirdiği motosiklet konseptini takdim ediyoruz.

Ghost in the Shell film afişi

Aynı ismi taşıyan Japon mangasından uyarlanan filmde başrol oyuncumuz Scarlett Johansson, ölümcül bir kaza geçirir fakat bu kazadan mucizevi bir şekilde sağ çıkar. Sonrasında, özel tasarım bir insan-cyborg hibriti olarak güçlenir ve siber suçlarla mücadele eden bir ekip olan 9. Birim‘in başına geçer. Tabiki, Johansson’un bu mücadelesinde ona Honda’nın yeni motosiklet konsepti eşlik eder.

Scarlett Johansson’ın yeni partneri

Fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla ön kısmı Honda’nın 2014 yılında tanıttığı eski NM4 modeline benzeyen konseptin yeni halinin orta ve arka kısımları ise tamamen yeni. Keskin çizgilere ve rahatsız bir seleye sahip olduğu görülen konseptte karbon fiber yoğunluğu da dikkat çekiyor.

Yeni Honda NM4

Dediğimiz gibi 31 Mart’ta vizyona girecek olan filmin cansız başrolü yeni NM4 konsepti bu haftasonu Osaka Motosiklet Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.