Star Wars etkileri

Star Wars efsanesinin yeni filmi kısa bir süre sonra vizyona girecek. Fiat 500’e giydirilen Stormtrooper kostümünden sonra şimdi de gözler Viper ACR, Dodge Charger ve Challenger SRT Hellcat modellerine çevrildi.

Los Angeles sokaklarında turlamaya çıkan otomobiller, özellikle filmin fanları tarafından yoğun ilgiyle karşılaşıyor.

11 Aralık günü sokaklarda turlamaya başlayan üçlü, 14 Aralık’a kadar gezintisine devam edecek. Bu süre boyunca otomobillerin nerede olduğu Twitter’dan takip edilebilecek.

Fiat 500’e Star Wars kostümü

FCA Fiat-Chrysler ve Lucasfilm ortaklığını ilk kez Ağustos ayında duyurmuştu. Kasım ayında LA Auto Show’da Fiat’ın 500 modeli bir Stormtrooper gibi giydirilerek filmin fanlarının ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Fanlar bu kez 707 beygirlik Hellcats ve 645 beygirlik SRT Viper sayesinde gerçek “güç” ile tanışmış oldu.

Üç model de 100 km hıza 4 saniyenin altında bir sürede çıkabiliyor.

Lost, Görevimiz Tehlike ve yeniden düzenlenen Star Trek gibi efsaneleşmiş projelerde yer alan J.J. Abrams’ı yönetmen koltuğunda göreceğimiz Yıldız Savaşları: Bölüm VII – Güç Uyanıyor’un prömiyeri 16 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

O zaman kadar “Güç sizinle olsun”

Önceki İçerikSuper Mario binecek
Sonraki İçerikYenisini hazırlıyor
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz