Yenisini hazırlıyor

Alman otomobil üreticisi Volkswagen, yeni ticari aracının geliştirme çalışmalarını sürdürüyor. İlk kez 2001 yılında tanıtılan Microbus konseptinin üretim versiyonu olacak olan araç 2017 yılında üretim bandına çıkacak. 2016 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılması beklenen aracın yayınlanan tanıtımındaki modern çizgiler dikkat çekiyor.

Volkswagen, yeni ticarisini Meksika’nın Puebla kentindeki fabrikasında üretecek. Araçta, otonom ve bağlantılı sistemler gibi yeni nesil teknolojilere yer verilecek. Dizel emisyon skandalıyla sarsılan VW, yeni ticarisinde yeni nesil elektrikli motorlara da yer verecek.

Microbus’te olduğu gibi MEB elektrikli araç platformunda inşa edilecek olan aracı 6-9 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda görmeyi umuyoruz.

Önceki İçerikStar Wars etkileri
Sonraki İçerikYeni Megane ne zaman satışa çıkacak?
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz