VW, yeni Polo ile ilgili ilk detayı paylaştı

Küçük otomobil dendiğinde ilk akla gelen ve 50 yıla uzanan tarihinde 18 milyondan fazla satılan bir otomobildir o. Volkswagen için temel modellerden biri olan Polo, makyajlandı. Yenilenen Pola’ya dışarıdan bakıldığında ışık oyunları ve farlardan ibaret gelen, Golf 8 tasarımı ve Toureg teknolojilerinden yararlanılan bir küçük otomobil gibi duruyor. Polo’nun yeni modeli, yarın düzenlenecek sanal dünya prömiyeri ile gün yüzüne çıkacak. Güncel model 2017 yılında 6. nesil olarak tanıtılmıştı. Volkswagen yeni Polo 2021 ile ilgili ilk detayı da paylaştı.

Volkswagen yeni Polo 2021 ile ilgili ilk detay

Yeni Polo’yu tanımlayacak far tasarımını gösteren eskiz görüntü ön ızgaradaki LED farların, optimize edilmiş tasarımının ilk izlenimini veriyor. Ancak detaylar yarın ortaya çıkacak.

volkswagen yeni polo

VW Golf‘te olduğu gibi Polo’yu başarıya odaklı bir tasarım, donanım ve ekipmanlarla yola çıkarmaya devam edecek. Yeni teknolojiler daha fazla yer alacak; dijital ekipmanların artacağı yorumları oldukça fazla.

Motor serisinin de 1 litre TSi modeli lokomotifliğinde hibrit teklifleri de berberinde getiren bir liste olması da kaçınılmaz görünüyor.

VW yeni Polo 2021 için tüm detayları yarın açıklayacak. Detayları yine Otoajanda.com dan italip edebilrisiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.