Yasco genişliyor: Motor yağı ve lastikten sonra Yasco balata

İş insanı Yakup Sabancı’nın kurduğu Birlas; motosikletler için ürettiği Yasco madeni yağ ve Yasco lastiklerin ardından şimdi de kendi markasıyla fren balatasını pazara sunuyor. Yeni nesil organik balata Honda Spacy ve Yamaha Dio modellerinde kullanılıyor. Yasco, diğer motosiklet modelleri için geliştirme çalışmalarını da sürdürüyor.

Motobike İstanbul’da motosiklet sektörüne yönelik hizmet ve ürünlerini tanıtan Birlas’ın Yasco fren balataları; ideal sürtünme malzemelerinden oluşmuş organik esaslı fren balatası özelliklerine sahip bulunuyor.

Birlas yöneticileri organik balatanın yüksek sürtünme katsayısı, konfor ve sessizliği bir arada bulundurduğunun altını çizerek şunları kaydettiler; “Günümüz OEM standardı olan porizitif kalıplama sistemiyle üretilerek; Yasco Balata’nın yüzeyindeki her milimetrenin aynı basınç ve yoğunluk değerinde olması sağlanıyor. Bu özellik sayesinde her şartta kararlı bir sürtünme katsayısı ve verimli bir fren performansı elde ediliyor.

ADVERTORIAL

Önceki İçerikABB Shell istasyonlarına ‘şarj’ getirecek
Sonraki İçerikVolkswagen ve Audi çip eksikliği nedeniyle “kriz paketi” çıkarıyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz