Yeni Skoda Fabia indirim bitmeden geldi

Skoda Fabia 2018 model yılı sona ermeden showroomda yerini aldı. Yenilenen Skoda Fabia’nın teknolojik donanımları da zenginleştirildi. Markanın B segmentindeki popüler modeli Fabia, indirimlerle birlikte 88.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Yenilenen Skoda Fabia Türkiye pazarında 75 PS 1.0 ve 110 PS 1.0 TSI olmak üzere iki farklı benzinli motor seçeneğiyle yer alıyor. Yeniden tasarlanmış radyatör ızgarası, yeni farlar, isteğe bağlı olarak LED teknolojisiyle de satın alınabilen, yeni stop lambaları; farklılaşan ön ve arka tamponlar, Fabia’ya daha belirgin bir karakter katıyor.

Skoda satışlarının yüzde 12’si

B sınıfında yoğun bir rekabetin yaşandığını söyleyen Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, yenilenen Fabia ile her bakımdan daha iddialı bir hale geldiklerini belirtti.

Başar, “Yenilenen Fabia, markanın satış adetleri ve pazar payını artırma hedeflerinde büyük rol oynuyor. Skoda markasının toplam satışları içinde Fabia yüzde 12 paya sahip. ÖTV indiriminin uygulandığı bu dönemde, mevcut Fabia modelimizin stoklarını bitirdik. Yenilenen Fabia da avantajlı fiyatlarla birlikte kısa zamanda müşterilerimizin beğenisini kazanacak. Önümüzdeki yıl ise, tam bir takvim yılı satılacak olmasıyla Skoda markasına daha önemli katkılar yapacak.“ dedi.

2 motor, 2 donanım

Yeni Fabia Ambition ve Style olmak üzere iki farklı donanım paketiyle sunuluyor. Yeniden tasarlanan, farklı renk seçenekleri ve desenlerin kullanıldığı gösterge paneli dahil olmak üzere daha fazla kişiselleştirme alternatifi getiriyor.

Fabia‘nın üç silindirli, 1.0 litre hacminde TSI motoru 7 ileri DSG otomatik şanzımanla birlikte sunuluyor. Bununla birlikte 1.0 TSI DSG kombinasyonu, Fabia’nın pratikliği artıran station Combi versiyonuyla da tercih edilebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.